10 причин чому телевізор samsung the frame-відмінний подарунок на новий рік

0
26

З появою smarttv і активним розвитком онлайнових відеосервісів, телевізор знову став головним екраном в будинку. Якщо раніше він використовувався тільки для перегляду лінійного телебачення, то сьогодні, користувач сам вибирає що саме він буде дивитися: ефірну телепередачу (а може бути її ж, але тільки в записі), конкретний фільм або серіал. Телевізор використовується для ігор (а іноді навіть і для роботи). І якщо раніше для всього цього потрібно було підключити до телевізора комп’ютер, то тепер телевізор сам став комп’ютером. Напередодні різдвяних і новорічних свят, покупка нового телевізора є справжньою подією для всієї родини. І телевізори samsung the frame здатні наповнити ці свята справжньою (і вельми технологічною) різдвяною магією. Ось 10 причин, чому телевізор samsung the frame є чудовим подарунком на новий рік.

1. Режим «картина » — магія, що радує око, навіть коли телевізор вимкнений

Ключовою особливістю телевізорів samsung the frame є те, що навіть у вимкненому стані він продовжує залишатися корисною частиною інтер’єру. Завдяки спеціальному режиму «картина», в якому є цифрові копії 1400 картин з усього світу, включаючи фонди національного художнього музею україни та картини євгенії гапчинської, здатні створити затишок у домі. Для цієї магії досить зайти в оновлений додаток art store і оплатити щомісячну підписку.

2. Змінні рамки-магія для будь-якого інтер’єру

Телевізор є центром тяжіння у вітальні, тому покупці все частіше звертають увагу на його дизайн. Чому ж дизайн телевізора у вітальні, дитячої або на кухні повинен бути однаковим? завдяки ще одній чарівній можливості-змінним рамкам, телевізори samsung the frame можуть змінювати свій зовнішній вигляд. Рамки легко встановлюються завдяки магнітним кріпленням, і пропонуються в якості додаткових аксесуарів, якщо ви захочете зробити ремонт і освіжити дизайн інтер’єру. Тепер можна змінити і дизайн телевізора: покупцям пропонуються рамки білого, бежевого, коричневого, теракотового кольору і імітації благородної деревини бука. Є рамки з прямими і скошеними краями. А є варіант прозорої рамки, який надає телевізору зовсім вишуканий вигляд.

3. Непомітне настінне кріплення-конструкторська магія

Сучасні телевізори стали тонкими, а завдяки спеціальному настінному кріпленню телевізори samsung the frame виглядають на стіні точнісінько, як картини-різницю складно помітити навіть з близької відстані. Ваші гості, безумовно, будуть здивовані і вражені.

4. Прихований кабель: магія непомітності

Тільки в телевізорах samsung використовується концепція непомітного кабелю invisible cable, яка пропонує максимально замаскувати підведений до телевізора кабель. Його довжина 5 метрів дозволяє розмістити телевізор в інтер’єрі максимально зручно, розділивши блок зовнішніх підключень one connect з самим екраном, створюючи ілюзію самостійного пристрою і ще більше посилюючи схожість з картиною на стіні.

5. Корисна коробка, яку не хочеться викидати-магія крафта

У це складно повірити, але навіть коробка, в якій вам привезуть телевізор samsung the frame, принесе вам користь. Над ними теж попрацювали дизайнери, придумавши як її перетворити в будиночок для кота, невеликий журнальний столик або підставку для взуття. Пунктирні лінії на коробці підкажуть як правильно вирізати і зігнути щільний картон, щоб отримати ще одну милу деталь, що наповнює будинок магією теплового лампового затишку. Заодно, ви посприяєте зменшенню забруднення навколишнього середовища.

6. Qled-панель: магія фарб

Всі знають, що найважливіше в телевізорі-це зображення. Телевізори samsung the frame оснащені сучасними qled-панелями на квантових точках, які створюють 100%-й колірний обхват зображення в колірному просторі dci-p3, і здатні передавати більше мільярда колірних відтінків з високою точністю. Справжня магія технологій, що перетворює будь-який день в свято і розфарбовує будні не тільки напередодні різдва!

7. Технологія заповнення кімнати spacefit sound-магія звуку

Spacefit sound-це технологія на рівні справжньої техномагії. Спеціальні датчики постійно аналізують фізичні об’єкти в приміщенні перед екраном телевізора і в повністю автоматичному режимі, без участі користувача, а розумні алгоритми управління адаптують звук телевізора під навколишній простір, забезпечуючи кристально чистий звук.

8. Автоматичне регулювання яскравості-магія комфорту

Всі користувачі телевізорів знають, що вдень потрібно збільшувати його яскравість через природного освітлення, а ввечері, з настанням темряви, навпаки, знижувати яскравість. Телевізори серії samsung the frame вміють робити це автоматично, роблячи життя користувача ще трішки комфортніше. Тому що справжня магія проявляється в турботі.

9. Пульт solarcell remote-магія сонця

Починаючи з 2021 року телевізори серії samsung the frame підключаються до ще одного виду магії — їх пульти дистанційного керування повністю відмовляються від батарейок. Купівля такого телевізора-це ще й внесок у захист навколишнього середовища, що страждає від забруднення грунту мільйонами лужних батарейок на рік. Пульт solarcell remote оснащений сонячними батареями, що дозволяють заряджати вбудований акумулятор не тільки при денному, але і штучному освітленні. А ще його можна зарядити за допомогою стандартного роз’єму microusb. Тепер не можна буде зіпсувати свято через непрацюючого пульта з сіли батарейками.

10. Режим пк-магія хмарних сервісів

Хоча свята ніхто не любить переривати роботою, телевізори серії samsung the frame допоможуть навіть серед передсвяткової суєти швидко відповісти на пошту і подивитися надіслані документи без необхідності включати робочий комп’ютер або ноутбук. Все це завдяки віддаленому підключенню до офісного комп’ютера або хмарних сервісів, що роблять наше сучасне життя більш зручним і дозволяє більше часу проводити з нашими близькими.

Більше інформації про телевізори samsung the frame — на офіційному сайті компанії. Та можна дізнатися більше про технічні характеристики цих телевізорів, варіантах діагоналей, доступних аксесуарах. А також знайти адреси магазинів і задати своє питання в онлайн-чаті технічної підтримки samsung.

Для тих, хто хоче знати більше