AHD технологія в світі відеоспостереження

0
194

Останнім часом досить поширеним стає використання AHD технології в світі відеоспостереження. Дана технологія забезпечує передачу картинки і звуку у форматі HD/FullHD завдяки застосуванню звичайного коаксіального кабелю. Якщо передача даних здійснюється на відстані, яка не перевищує 500 метрів, то не спостерігаються затримки чи зниження якості зображення. В даній технології використовується принцип прогресивної розгортки в момент формування відеосигналу. Крім того, відбувається поділ цветностной та яскравісної складових. Саме використання такого принципу в роботі AHD технології дає можливість отримувати чітку картинку з хорошою кольоропередачею.

Дана технологія має певні переваги, завдяки яким вона популярна серед користувачів. До них можна віднести:

  • Для використання цієї технології немає особливих вимог до якісних характеристик кабелю. Це говорить про те, що не виникнуть великі фінансові витрати у користувача.
  • Принципи створення AHD системи відеоспостереження і аналогової схожі.
  • Передача відеозображення відбувається без затримок, а дозвіл картинки досить висока.
  • AHD система відеоспостереження досить гнучка. AHD відеореєстратор можна підключити до різних камер відеоспостереження. Може бути використане як аналогове, так і цифрове обладнання.
  • В даній відеосистеми можна використовувати виту пару для передачі відеосигналу.
  • Обслуговування AHD системи відеоспостереження не викликає особливих складнощів, а, відповідно, не потрібні надто великі витрати.

Для того, щоб створити AHD систему відеоспостереження користувач може придбати устаткування різних виробників. На ринку відеоспостереження представлений широкий вибір AHD відеокамер. Кожен користувач зможе підібрати обладнання для використання в конкретних цілях. Є безліч моделей, які підходять для внутрішнього використання, а є камери, які мають особливі технічні характеристики і призначені для використання поза приміщенням. Крім того, камери представлені в різних формах, наприклад: купольні, стаціонарні, поворотні та інші.

AHD система відеоспостереження включає в себе наступні складові:

  • Камери відеоспостереження, які можуть бути як AHD, так і IP і аналогові.
  • Відеореєстратор. Можуть використовуватися гібридні відеореєстратори. AHD реєстратор використовується для перегляду зображень з камер відеоспостереження, а також для зберігання інформації.
  • Обладнання для передачі сигналу.
  • Кабельні з’єднання.

Саме ці елементи є основними при побудові AHD системи відеоспостереження, але в залежності від індивідуальних вимог користувача, відеосистема може також включати і інше обладнання.