Анонсована спеціальна версія nubia red magic 6s pro battlefield camouflage edition за $1 100

0
17

На початку вересня відбулася презентація ігрового смартфона nubia red magic 6s pro. Тепер же вийшла спеціальна версія battlefield camouflage edition.

Що нового

Новинка розроблена спільно з компанією tencent games. Вона відрізняється новим забарвленням корпусу і розширеним комплектом поставки. Ліва частина тильного боку-прозора, в той час як права має камуфляжний забарвлення.

Поставляється nubia red magic 6s pro battlefield camouflage edition у великій металевій коробці, де крім смартфона знайшлося місце зовнішньому кулеру, навушників red magic tws, захисного чохла, кабелю usb і адаптера живлення (120 вт?). Всі аксесуари мають відповідну стилістику.

Технічні характеристики збігаються з оригінальною моделлю. Новинка обладнана процесором snapdragon 888+, 6,8-дюймовим дисплеєм amoled з частотою оновлення 165 гц, основною камерою роздільною здатністю 64 мп + 8 мп + 2 мп і акумулятором на 4500 ма*год зі 120-вт зарядкою.

Ціна

Nubia red magic 6s pro battlefield camouflage edition доступний тільки в топовій модифікації з 18 гб оперативної і 512 гб вбудованої пам’яті. Старт продажів намічений на 1 листопада. Офіційна ціна в китаї склала $1 100. Звичайна модель з такими обсягами озу і пзу коштує на $100 дешевше.

Джерело: gizmochina