Антивандальна ip відеокамера

0
303

У зв’язку з тим, що вуличні системи відеоспостереження набагато більше схильні до псування з боку зловмисників, було розроблено спеціальне обладнання, що володіє підвищеними захисними характеристиками.

Антивандальна ip-камера відеоспостереження — це пристрій, здатний здійснювати цифрову відеозйомку, запис і передачу інформації. кожна камера має свою ip-адресу. Якщо порівнювати це обладнання з аналоговими пристроями, то останні значно поступаються за характеристиками.

Зовнішні антивандальні ip-камери відеоспостереження оснащені спеціальним корпусом підвищеної міцності. Як правило, вони встановлюються у важкодоступних для людини місцях. Найчастіше таке відеообладнання можна побачити на стінах будівель, стовпах або інших будівлях.

Щоб скоротити ризик впливу на обладнання вандалів, відеокамери не рекомендується встановлювати нижче 3,5 метрів від землі. IP-камери відеоспостереження, які мають антивандальними особливостями, можна назвати складним електронним пристроєм, до складу якого входять:

  • Захисний корпус, виготовлений із сплавів легких металів алюмінію та магнію;
  • Об’єктив. Цей елемент може відрізнятися в залежності від моделі відеокамери. Може бути встановлений фіксований або фіксований об’єктив. Крім того, встановлюється модуль підігріву, а також елемент для поглинання вологи.
  • Вентилятор для охолодження.
  • Матриці та відеоплати;
  • Джерело електроживлення.

Обладнання для зовнішнього відеоспостереження може бути використане для побудови систем відеоспостереження на різних об’єктах. Часто їх застосовують для моніторингу та охорони периметра. Основними об’єктами, де використовуються антивандальні камери відеоспостереження, можна назвати наступні:

  • громадські місця, де ймовірність завдати шкоди обладнанню дуже висока (стадіони, промислові об’єкти);
  • для ведення спостереження на приватних територіях (дачні ділянки, заміські котеджі);
  • у різних навчальних закладах, а також у місцях відбування покарань.

Якщо хтось з мешканців багатоквартирного будинку прийняв рішення встановити камеру відеоспостереження для контролю за паркуванням біля під’їзду, то це питання слід узгодити зі всіма мешканцями будинку, так як подібного роду установка відеоспостереження регулюється законодавством.

Найчастіше ip-камери відеоспостереження функціонують в автоматичному режимі, коли вся інформація передається через інтернет або зберігається на вбудованої карті пам’яті. Якщо на об’єкті, що охороняється виникло якесь тривожне подія, відеокамера оповіщає користувача за допомогою відправки повідомлення на телефон чи електронну пошту. За рахунок цього можна вчасно відреагувати на будь-яку подію.