Антивандальні камери відеоспостереження та їх можливості

0
225

Камери є основним обладнанням для створення системи відеоспостереження. Існують камери, які максимально захищені від зовнішніх факторів. Мова йде зовсім не про сніг і низьких температурах, а про руйнівних впливах на обладнання, найчастіше з боку людини. Такі камери мають назву антивандальні. Використовується таке обладнання найчастіше в місцях з великим скупченням людей. Антивандальні камери можуть бути встановлені в житлових будинках, на автостоянках, торгових центрах, підземних переходах та інших громадських місцях.

Антивандальна камера — це камера, яка виготовлена в спеціальному захисному корпусі із міцного матеріалу, що дозволяє захистити обладнання від спроб умисного пошкодження. Такі камери здатні витримати удари близько 650 кг/с. Найчастіше корпусу таких камер зроблені з листової сталі товщиною понад 3 мм, або листового полікарбонату 8-12 мм. В корпусі антивандальної камери Антивандальні камери відеоспостереження та їх можливостірозташовується: об’єктив, ПЗС матриця з читання пристроєм, джерело живлення (акумулятор),об’єктив. Досить часто такі камери оснащені спеціальними датчиками, які подають сигнал у тому випадку, якщо об’єктив пристрої намагаються зафарбувати, повернути, а також при заподіянні ушкодження обладнання. Крім того, в багато моделі антивандальних камер відеоспостереження вбудована карта пам’яті. Такі камери забезпечать запис усього, що відбувається при втраті зв’язку з сервером. Якщо в якості антивандального пристрої використовується аналогова камера відеоспостереження, то кабелі розташовуються в металевих гофра, що дозволить приховати їх від дії зловмисників.

Антивандальні камери відеоспостереження, які розроблені за новітніми технологіями, можуть витримати такі види впливу:

  • постріл з вогнепальної зброї;
  • удари коле і яка дробить зброї;
  • пряме попадання каменя;
  • важкі удари іншими предметами.

Використання антивандальних камер є одним з кращих способів забезпечення ефективної роботи всієї системи відеоспостереження, яка може бути піддана втручанню зловмисників.