Apple огляд

 Apple обзор
У новинки також з’явилися сканер відбитків Touch ID, фронтальна HD — камера FaceTime на 1, 2 Мп, основна — на 8 Мп і опціональний LTE — модуль. Девайс тримає заряд до 10 годин. Такий же встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 . Він виготовлений по 16 нм технологічному процесу: два ядра цього чіпа продуктивні, два інших — енергоефективні. З допомогою Apple Pencil ваші задумки перетворяться в малюнок. Перо в точності передає руху руки з завидною швидкістю. Воно бездоганно реагує на силу натиснення. Ви зможете малювати і писати в різних додатках. Працювати з ним так само легко, як з олівцем. Wi‑ Fi і 4G LTE — завжди і скрізь онлайн. Планшет Apple підтримує передачу даних через Wi‑ Fi зі швидкістю до 866 Мбіт/ с. Завдяки вбудованій сім‑ карті Apple SIM, ви зможете підключатися до мобільних мереж більше, ніж в 180 країнах і регіонах. Подивитися в дорозі серіал, на ходу перевірити пошту або публікувати фотографії прямо з відпустки — взагалі не проблема. Корпус пристрою з алюмінієвого сплаву, він міцний, як камінь. А це означає, що тріщини і відколи йому байдуже. До того ж, планшет прекрасний у будь-якому кольорі, нехай то «сірий космос», сріблястий або новий золотий відтінок. Можна підключати будь-яку Bluetooth — клавіатуру і працювати більше, ніж з мільйоном додатків. Спеціально для широкого дисплея розроблено 1, 3 мільйона додатків. Серед них ви знайдете і для фото, і малювання, і корисні для роботи. Вибрати «своє» вам допоможуть огляди і збірки, які публікують в App Store.
Також хочемо порекомендувати почитати – Apple планує випустити водонепроникний кабель Lightning http://e-showcase.com.ua/2018/04/30/apple-planuye-vipustiti-vodoneproniknij-kabel-lightning//
Використання будь-яких матеріалів, які розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на F.
Посилання має бути розміщене незалежно від того, як скопійований вміст: повністю або частково.
Хочете привітати колег, партнерів або клієнтів.
У нас знайдете подарунки для кожного.
Облаштовуєте офіс або оновлюєте техніку.
У нас лояльні ціни, багато акцій і унікальних пропозицій.
Зволікайте з покупкою, тому що перебуваєте в іншому кінці країни. Ми доставимо товар в будь-яке місце України, навіть у село. Будьте в курсі останніх новинок, «гарячих» розпродажів та акцій.
Ми любимо підносити сюрпризи і робити подарунки.
Не розмінюватися На дрібниці, статус не дозволяє-)). Даруємо по — серйозному: побутову техніку, електроніку, інструменти, іграшки.
Я тут і можу відповісти на всі ваші питання прямо зараз.