Apple заявила, що стороннє завантаження додатків «скалічить» конфіденційність і безпеку iphone

0
9

У новому документі, опублікованому сьогодні компанією apple, говориться, що сторонні магазини додатків і бічне завантаження порушать конфіденційність і безпеку на iphone 13 і наступних моделях.

Новий документ називається «створення надійної екосистеми для мільйонів додатків — аналіз загроз, пов’язаних зі стороннім завантаженням» і говорить:

Iphone є дуже особистим пристроєм, де користувачі зберігають деякі зі своїх найбільш конфіденційних і особистих даних. Це означає, що забезпечення безпеки та конфіденційності в екосистемі ios має вирішальне значення для користувачів. Однак деякі вимагають, щоб apple підтримувала поширення додатків поза app store, через прямі завантаження або сторонні магазини додатків, цей процес також називають «стороннім завантаженням». Підтримка стороннього завантаження через прямі завантаження та сторонні магазини додатків порушить захист конфіденційності та безпеки, яка зробила iphone таким надійним, і піддасть користувачів серйозним ризикам безпеки.

Apple зазначає, що за останні чотири роки на пристроях з операційною системою android було виявлено від 15 до 47 разів більше шкідливих програм, ніж на iphone. Компанія стверджує, що якщо вона буде змушена прийняти стороннє завантаження, то більше шкідливих додатків потрапить до користувачів, користувачі матимуть менше інформації про завантажуються ними додатках, а деякі засоби захисту від доступу третіх осіб до власного обладнання iphone доведеться видалити, що підірве основні елементи безпеки iphone.

Apple також підкреслила свій попередній аргумент про те, що користувачі, які не хочуть встановлювати додатки з боку, будуть просто змушені це робити через розробників, які приберуть свої додатки з app store.

Apple (pdf, 1,3 мб)