Apple згадує стіва джобса: сьогодні 10 років з дня смерті засновника компанії

0
14

Сьогодні компанія apple відзначає десяту річницю смерті стіва джобса, розмістивши на сайті apple.com спеціальну домашню сторінку. Фотографія стіва заповнює всю сторінку, а також добре помітна посилання на спеціальний фільм, в якому наводяться деякі з його найбільш пам’ятних цитат.

На сайті також розміщено спеціальну заяву сім’ї джобса, в якій говориться: «при всій обдарованості стіва, його сила як вчителя залишається незмінною, він навчив нас бути відкритими красі світу, бути цікавими до нових ідей, заглядати за наступний кут, і, найголовніше, залишатися скромними в нашому власному починаючому розумі».

Два стіва, джобс і возняк, заснували компанію apple 1 квітня 1976 року. За час його роботи компанія представила революційні технологічні продукти, включаючи оригінальний mac, який популяризував графічний інтерфейс користувача як майбутнє настільних комп’ютерів, ipod, що став найпопулярнішим цифровим музичним плеєром у світі, і, звичайно ж, iphone і ipad.

Після тривалої боротьби з раком, 24 серпня 2011 року джобс пішов з посади генерального директора apple. Він планував залишитися на посаді голови ради директорів. На жаль, джобс помер пару місяців по тому, 5 жовтня 2011 року, всього через день після анонсу iphone 4s на черговій презентації, присвяченій продукції apple. У той час джобс вже був занадто хворий, щоб бути присутнім на заході.

Apple