Архів в системах відеоспостереження

0
189

В той момент, коли користувач прийняв рішення зайнятися питанням безпеки на своєму об’єкті за допомогою встановлення системи відеоспостереження, як правило, увагу приділяється якості відеозображення, яке він буде отримувати з камер відеоспостереження. Але рідко хто спочатку розглядає питання зберігання інформації, отриманої з камер відеоспостереження, хоча це один із досить важливих моментів, який не варто залишати наостанок.

Найпоширенішим способом зберігання відеоданих є використання жорстких дисків. Досить часто навіть у великих системах відеоспостереження застосовуються жорсткі диски, які зовсім не призначені для цілодобового використання. Для роботи в таких системах на ринку відеоспостереження є спеціалізоване обладнання. Жорсткі диски, які вироблені саме для роботи в системах відеоспостереження мають певні технічні особливості, що забезпечують ефективну безперервну роботу. Якщо говорити про глибину архіву, то, зрозуміло, чим вище дозвіл і якість переданого камерами зображення, тим більше буде потрібно місця для зберігання цих даних.

Досить актуальним в даний час вважається застосування спосіб запису відеоданих і подальшого пошуку в архіві за допомогою інструментів відеоаналітікі. Якість зображення, що передається ip-камерами відеоспостереження знаходиться на досить високому рівні, а це дозволяє розробляти методи розпізнавання осіб, номерів транспортних засобів та ін

Архів в системах відеоспостереженняЩе однією сучасною технологією відеоспостереження та зберігання інформації вважається хмарний сервіс. Хмарний сервіс відеоспостереження надає можливість користувачеві мати онлайн доступ до всіх підключених камер відеоспостереження, а також до архівного сховища, де і знаходиться вся інформація, отримана з відеокамер. Для ведення архіву записів немає необхідності в придбанні якого-небудь устаткування. В цілому, для того, щоб побудувати систему відеоспостереження з використанням хмарного сервісу, користувачеві з обладнання потрібно тільки ip-відеокамера. Для зберігання даних в хмарному архіві користувач може на свій розсуд вибрати необхідний термін зберігання інформації, після чого вона буде автоматично видалятися. Використовуючи хмарний архів користувач може не турбуватися про втрату даних, так як крадіжка інформації виключена. Дані зашифровані, а доступ до інформації має тільки користувач з допомогою логіна і пароля. Крім того, доступ до цієї інформації користувач може отримати в будь-якій точці земної кулі.

Зрозуміло, кожен користувач вибирає самостійно більш підходящий для себе варіант системи відеоспостереження. Враховуються цілі й завдання побудови системи відеоспостереження, всі особливості об’єкта, технічні параметри обладнання, а також індивідуальні потреби та побажання користувача.