Аудіозапис ip відеоспостереження

0
220

Розвиток технологій і поява ip відеоспостереження призвело до появи великої кількості нових можливостей, з допомогою яких користувач може отримати зображення набагато кращої якості, ніж при використанні аналогового відеоспостереження.

IP камера відеоспостереження являє собою самостійний пристрій відеоспостереження, яке використовується для забезпечення безпеки. Одним з досить важливих питань в ip відеоспостереження є забезпечення звукового супроводу відеозапису. Відразу виникають питання про те, як здійснюється підключення мікрофона, які пристрої необхідно вибирати. Якщо говорити про аналогових системах відеоспостереження, то тут мікрофон і камера відеоспостереження підключається до відеореєстратора. Цей пристрій відповідає за синхронізацію аудіо — і відеопотоки. При використанні ip камери відеоспостереження підключення мікрофона відбувається по іншому: мікрофон з’єднується з відеокамерою безпосередньо.

IP камери можуть бути зовсім без можливості здійснювати аудіозапис, а можуть мати вбудований мікрофон або аудіовихід для приєднання зовнішнього мікрофона до пристрою. Всі мікрофони, використовувані в системах відеоспостереження діляться на два види: пасивні динамічні та активні конденсаторні мікрофони. Динамічні мікрофони часто використовуються спільно з комп’ютерною та аудіотехнікою. Їх зручно використовувати, так як немає необхідності в якій-небудь додаткового налаштування. Такий пристрій досить просто підключити і вона готова до використання. Є деякі мінуси у використанні таких мікрофонів: відсутній автоматичне регулювання посилення, фільтри сигналу, а також для цих пристроїв характерний низький рівень чутливості. Пасивні мікрофони підходять для роботи в системах відеоспостереження, встановлених в маленьких приміщеннях, де характерні для цих пристроїв недоліки не зіграють велику роль.

При використанні активних мікрофонів необхідно додаткове харчування, але такі пристрої більш функціональні, ніж пасивні мікрофони. Активні мікрофони володіють високою чутливістю, їх можна включати до системи відеоспостереження, встановлені у великих приміщеннях, так як дальність лінії у них до 300 метрів. Крім того, такі мікрофони можуть бути використані і в зовнішніх відеосистем.

При побудові системи ip-відеоспостереження до відеокамери можна підключити як активний мікрофон, так і пасивний. Конкретний вибір моделі вже залежить від місця встановлення камер відеоспостереження і від того, які завдання поставлені перед системою в цілому.