Бездротове відеоспостереження

0
261

Оптимальним варіантом встановлення системи відеоспостереження без складних монтажних робіт і псування інтер’єру є використання бездротового обладнання. Бездротові системи відеоспостереження можуть бути використані для спостереження за подіями на різних об’єктах. Це можуть бути і громадські місця, і контроль виробничих процесів на виробництві. Бездротове обладнання здатне забезпечити установку системи в тих місцях, де прокладання кабельних з’єднань просто неможливо здійснити.

Бездротові камери відеоспостереження відрізняються один від одного не тільки за своїми технічними характеристиками, але і за принципом роботи. Діляться вони на аналогові і цифрові. Цифрове обладнання забезпечує більш високу якість зображення, а також менше ніж аналогове піддається впливу різного роду перешкод. IP відеокамери можуть передавати дані за допомогою Wi-fi з’єднання, а також стільникового зв’язку. Найбільш поширений перший варіант камер. Найчастіше вибір користувача падає на бездротові відеокамери з передачею даних по wi-fi з’єднання. Більш зручним варіантом бездротового обладнання буде бездротова камера з вбудованим Wi-Fi модулем.

Бездротове відеоспостереження має безліч плюсів у своєму використанні:

  • проста і зручна установка обладнання;
  • необмежений вибір місця розташування камери;
  • простий процес установки;
  • відсутність кабельних з’єднань;
  • компактний розмір;
  • акумулятор здатний забезпечити відеозйомку при відсутності електроживлення.

Саме безліч позитивних моментів у використанні бездротових системи відеоспостереження залучає користувача для придбання такого обладнання. Крім того, такі системи відеоспостереження забезпечують віддалений доступ до перегляду зображення з будь-якої точки світу. Якщо скористатися хмарним сервісом відеоспостереження, то користувач зможе не тільки переглядати відео онлайн, але і зберігати всі записи в хмарному архіві, що виключить покупку додаткового обладнання для зберігання відеозаписів. Компанія Cambat забезпечує користувачів універсальним хмарним сервісом, який здатний підтримувати практично будь-яке обладнання. Завдяки цьому у користувача є широкий вибір обладнання без прив’язки до певних марок, а віддалене відеоспостереження дозволить завжди бути в курсі подій відбувається на об’єкті.