Блок живлення для камер відеоспостереження

0
226

Робота відеосистеми в цілому істотно залежить від того, наскільки стабільно подається електроживлення, за що відповідає таке обладнання, як блок живлення. Помилка при виборі джерела електроживлення може послужити причиною виходу з ладу відеокамер.

Блок живлення виконує перетворення змінного струму, який надходить з електромережі з напругою 220 в, постійний струм 12 в. Забезпечити харчуванням відеокамери можна двома способами:

  • блок живлення, що входить до складу комплекту відеокамери;
  • універсальний блок живлення.

Існують різні типи блоків живлення:

  • джерела безперебійної електроенергії — це блоки живлення, оснащені вбудованим акумулятором, за рахунок якого, у разі відсутності електроенергії, відеообладнання буде забезпечено харчуванням на певний час.
  • блок живлення для однієї відеокамери — при його використанні відеокамера функціонує тільки якщо в електромережі є змінна напруга 220v. Один блок живлення розрахований на одне відеопристрій. Саме таке обладнання включають в комплект з пристроєм відеозйомки. Незручність у використанні таких блоків полягає в тому, що для кожної відеокамери потрібна окрема розетка.
  • комбінований блок живлення — здатний забезпечити електроживленням всі відеокамери одночасно. Як правило, такий блок розташовують недалеко від відеореєстратора, і в цьому разі вимагається лише одна розетка.

Блок живлення для камер відеоспостереженняСистема відеоспостереження буде коректно функціонувати, якщо всі її складові правильно підібрані. Для блоку живлення потрібно така потужність на виході, щоб її вистачило для живлення всіх підключених камер відеоспостереження. При виборі кабелю живлення слід звернути увагу на розрахунок перетину, так як саме від нього залежить постійний рівень напруги в мережі.

Перед придбанням такого устаткування користувач повинен мати уявлення про місце монтажу камер відеоспостереження, яка кількість струму необхідно для кожного пристрою, на якій відстані один від одного буде знаходиться камери і блок живлення. Від цих даних залежить вибір перерізу кабелю і технічні характеристики блоку живлення.