Чим приваблює хмарне відеоспостереження?

0
194

Одним з найбільш перспективних і швидко розвиваються напрямків серед систем безпеки вважається хмарне відеоспостереження. Хмарний сервіс стає широко використовуваною технологією в світі відеоспостереження. Чим же викликаний такий інтерес користувачів? Є безліч причин, завдяки яким люди віддають перевагу хмарним технологіям:

  • Хмарний сервіс не має зв’язку з певними пристроями. Немає необхідності купувати будь-яке програмне забезпечення, сервіс працює безпосередньо з сайту. Для того, щоб мати доступ до камер відеоспостереження можна використовувати будь-який пристрій, яке підключено до інтернету. Перегляд відео та доступ до налаштувань здійснюється через особистий кабінет.
  • Збільшення функціоналу відеотрансляції. Така функція надає користувачу можливість вести трансляцію будь-якого відео в рекламних цілях, а також організовувати відеоконференції і передавати відео третім особам.
  • Безперервна робота. Хмарна система відеоспостереження має більш високий рівень безпеки, ніж, приміром, аналогова чи цифрова відеосистема. Подібна система здатна оповіщати користувача про події, що відбулися збої в роботі обладнання.
  • Мінімальна кількість обладнання. Один з головних плюсів у використанні хмарного відеоспостереження — це мінімальний набір обладнання, необхідного для побудови всієї системи. Для створення стандартної системи відеоспостереження необхідно придбати досить велику кількість пристроїв, в тому числі і кабельних з’єднань. А для роботи системи відеоспостереження на підставі хмарного сервісу необхідно мати тільки ip-відеокамеру та інтернет підключення.
  • Гібридні системи відеоспостереження. Один і способів побудови системи відеоспостереження, який використовує всі плюси, наявні у стандартних відеосистем, і хмарний сервіс відеоспостереження. Для цього застосовуються сучасні відеореєстратори, які зберігають всю інформацію, отриману з камер відеоспостереження, на жорсткий диск, але також додатково всі відеозаписи передають в хмару. Плюс цієї системи в тому, що якщо відбудеться збій в роботі інтернету, то не відбудеться втрата даних, так як вся інформацію буде збережена на жорсткому диску.
  • Завдяки всім цим можливостям система хмарного відеоспостереження стає все більш популярною серед користувачів у різних сферах діяльності. Розробка нових функціональних можливостей робить систему відеоспостереження більш ефективною і зручною для користувача.