Чищення лінз камер відеоспостереження

0
257

Системи відеоспостереження можна назвати одним з найбільш поширених та ефективних інструментів забезпечення безпеки на об’єкті. Зрозуміло, на етапі побудови системи слід максимум уваги приділити вибору обладнання, щоб надалі функціональність системи була на максимальному рівні. В даний час системи відеоспостереження ми можемо зустріти практично на кожному кроці. Ми потрапляємо під об’єктив відеокамер і в магазині, і на вулиці, і на підприємстві. Часто до встановлення відеокамер схиляються і приватні користувача. Вони переслідують мету захистити себе і своє майно від протиправних дій зловмисників.

Будь-які камери відеоспостереження призначені для передачі зображення всього, що відбувається на об’єкті, що охороняється. Для того, щоб картинка була завжди ясною слід регулярно проводити очищення лінз. Це необхідно для того, щоб виключити утворення грязі або плям, що призведе до небажаного зміни картинки.

Слід дотримуватися декількох кроків при очищенні відеокамер. Отже, перед початком очищення лінз необхідно вимкнути пристрій. Це потрібно для того, щоб рух камери було зупинено в момент проведення чищення. Потім потрібно навести повітря в об’єктив відеокамери з балончика зі стисненим повітрям. За допомогою цієї процедури видаляється бруд і сміття, які могли опинитися на поверхні об’єктива відеокамери. Це можна проводити на вже змонтованих пристроях.

Для того, щоб очистити об’єктив камери відеоспостереження, необхідно мати м’яку тканину з мікро волокон. Саме після такої тканини не залишаться розводи, що робить поверхню камери відеоспостереження чистою. Для очищення лінз застосовується подібна тканина. Очищення не повинна призвести до видалення спеціального покриття на об’єктиві камери. Для цього слід уважно підійти до вибору очищувального розчину. Якщо впевненості у даному засобі немає, то можна просто подихати на об’єктив, а потім очистити поверхню за допомогою м’якої тканини. Даних дій буде достатньо для видалення бруду з поверхні.

Очищення камер відеоспостереження входить в обов’язкову частину експлуатації системи відеоспостереження. Слід проводити ці дії регулярно або ж у момент виявлення будь-яких забруднень, які можуть зіпсувати зображення.