Чому користувачі вибирають хмарний сервіс відеоспостереження?

0
137

В даний час хмарний сервіс відеоспостереження активно став користуватися попитом при побудові систем відеоспостереження на різних об’єктах. Особливо такий варіант підходить для організації системи домашнього відеоспостереження. Це пов’язано з невеликими витратами на побудову хмарної системи відеоспостереження, зручністю і простотою в установці, налаштуванні і використанні. Розглянемо більш докладно, чому ж хмарне відеоспостереження стало настільки популярним?

Використання систем відеоспостереження, побудованих на підставі хмарного сервісу відеоспостереження має безліч переваг:

  • Відсутній зв’язок з іншими пристроями. Використання хмарного сервісу відеоспостереження не пов’язано з установкою будь-якого програмного забезпечення або придбанням будь-якого додаткового обладнання. Все функціонує безпосередньо з сайту. Для доступу до інформації користувач входить у свій особистий кабінет з допомогою індивідуального логіну та паролю. Для цього необхідно будь-який пристрій і інтернет підключення.
  • Функціональність відеоспостереження. За рахунок хмарного сервісу відеоспостереження користувач може не тільки переглядати події в онлайн режимі з камер відеоспостереження, але і, наприклад, організувати трансляцію якого-небудь процесу в маркетингових цілях, надати доступ до будь-камерам відеоспостереження іншому користувачеві, а також організувати відеоконференцзв’язок.
  • Установка «під ключ». Весь процес установки і настройки хмарного сервісу відеоспостереження не викликає ніяких складнощів і більшість користувачів справляються з цим самостійно. Але також існують організації, які не тільки організовують систему хмарного відеоспостереження на об’єкті, але і візьмуть на себе її подальше обслуговування.
  • Надійність використання. Користувач завжди в курсі всіх подій. Якщо в роботі системи стався якийсь збій, наприклад, зникло електроживлення, користувач отримає відповідне повідомлення.
  • Мінімальний набір обладнання. Це одне з головних достоїнств хмарний систем відеоспостереження. Не потрібно витрачати кошти на купівлю великого набору обладнання як, наприклад, при установці аналогової системи відеоспостереження. Для підключення до хмарного сервісу відеоспостереження потрібна тільки ip-відеокамера.
  • Всі зазначені переваги призводять до того, що сучасні технології поступово витісняють старе обладнання. Такий підхід дозволяє зробити систему відеоспостереження простіше, зручніше і дешевше.