Дешева система відеоспостереження

0
157

Якщо правильно організувати систему відеоспостереження, то навіть при невеликих витратах можна отримати досить ефективний інструмент забезпечення безпеки на об’єкті. Правильний підхід у цій справі може дозволити навіть придбати обладнання відомих виробників, які давно зарекомендували себе на ринку відеоспостереження як надійні фірми. Інший варіант — використання камер відеоспостереження від менш відомих виробників, але тут потрібно ретельно проаналізувати рішення, щоб не витратити гроші даремно. Звичайно ж, серед менш розкручених марок також є достатня кількість якісного обладнання, яке нічим не поступається відомим виробникам за своїми технічними характеристиками, але різниця в ціні буде суттєвою.

На ринку відеоспостереження представлений величезний вибір обладнання, що має різні технічні характеристики і цінову категорію. Головна мета створення системи відеоспостереження при мінімальних витратах — виключити покупку зайвого обладнання. Спочатку потрібно визначитися з функціями і завданнями планованої системи відеоспостереження. Можуть бути використані наступні варіанти:

  • Поєднання з системою протипожежної або охоронної сигналізацією. Це дає можливість зменшити витрати на комунікації. функції цих систем мають деякі подібності.
  • Використання всіх можливостей, які має комп’ютер для здійснення обробки інформації, а також її зберігання.
  • Використання муляжів відеокамер. На певних ділянках, де не надто велика ймовірність вчинення правопорушень, можна використовувати муляжі камер відеоспостереження. Якщо муляж зроблений якісно, то його дуже складно відрізнити від оригінального пристрою.
  • Ефективне використання поворотних камер відеоспостереження. Такі пристрої забезпечують охоплення великої території однієї камерою відеоспостереження, що дозволяє скоротити кількість необхідного обладнання.
  • Іншим варіантом організації дешевого обладнання буде використання маленьких ip-камер відеоспостереження. У деяких випадках такого обладнання цілком достатньо для ведення спостереження, наприклад, у квартирі, гаражі, дачі та ін IP камери відеоспостереження, обладнані wi-fi модулем, забезпечують можливість встановлювати їх для ведення спостереження на віддаленій відстані від комп’ютера. Крім того, існують моделі камер відеоспостереження, які оснащені SD-картами, куди і здійснюється відеозапис. Таку картку у будь-який час можна отримати з відеокамери і підключити до іншого пристрою для перегляду інформації.

    Ще одним сучасним рішенням для побудови системи відеоспостереження при мінімальному наборі обладнання є хмарний сервіс відеоспостереження. Для того, щоб вести спостереження досить тільки ip-камери відеоспостереження і підключення до інтернету. Доступ до камер відеоспостереження користувач має віддалено з будь-якого комп’ютера з виходом в інтернет. Що стосується архіву відеозаписів, то вони зберігаються в хмарному сховищі, яке має надійний захист. Існують різні компанії, які займаються поданням подібної послуги. Однією з них є компанія Cambat, яка надає користувачам універсальний сервіс хмарного відеоспостереження. Перед прийняттям рішення користувачі мають можливість безкоштовно протестувати сервіс. З підключенням обладнання до сервісу завжди можуть допомогти фахівці компанії Cambat. Такий варіант побудови системи відеоспостереження підійде для використання в приватних цілях. Зручне і просте підключення без зайвих складнощів дозволить вести віддалене відеоспостереження з будь-якої точки світу.