Дитячий садок онлайн від компанії Cambat

0
253

Компанія Cambat пропонує унікальний хмарний сервіс відеоспостереження «Дитячий садок онлайн». Наші технології дозволяють батькам в режимі реального часу з будь-яких пристроїв подивитися чим зараз займається їхня дитина, а з допомогою архіву дізнатися про всі події, що відбуваються. «Дитячий садок онлайн»- це сервіс, який дозволить позбавити батьків від зайвих переживань і хвилювань про свою дитину, дозволить заглянути в його світ навіть на відстані!

До нашого сервісу можуть бути підключені практично будь-які камери. Схема роботи сервісу Cambat представлена на малюнку.

Переваги нашого сервісу:

— Ви можете в будь-який момент переконатися, що Ваша дитина комфортно себе відчуває на протязі всього дня;
— режим перегляду в реальному часі, а також архівні записи дозволяють бути в курсі всього навчально-виховного процесу в дитячому садку;
— онлайн доступ до камер відеоспостереження здійснюється без придбання додаткового обладнання і установки ПО. Для підключення потрібна тільки ip камера та доступ до мережі Інтернет;
— доступ до онлайн перегляду і архівним записам батьки мають в особистому кабінеті, вхід в який можливий тільки з допомогою індивідуального логіну і пароля, що забезпечує безпеку доступу до інформації.
— батьки можуть зберігати будь-який кадр відеозапису з архіву на своїх пристроях.

Всі наші контакти Ви можете знайти на сайті компанії Cambat. Якщо Ви хочете мати можливість побачити свою дитину в будь-яку хвилину, зверніться до керівництва дитячого садка з проханням підключити послугу «Дитячий садок онлайн» або напишіть нам про це.