Дорожня карта intel alder lake для ноутбуків!

0
20

Незважаючи на те, що настільні процесори alder lake не за горами, ми зовсім небагато знаємо про наступні чіпи intel для кращих ноутбуків, але тепер в мережу пішла дорожня карта, яка дає деяке уявлення.

Згідно з дорожньою картою, що просочилася, зазначеною wccftech, alder lake-p і alder lake-m імовірно розпочнуть виробництво в листопаді 2021 року з початком продажів на початку 2022 року.

Дорожня карта, що просочилася, здається, підтверджує ранню витік від користувача twitter, який повідомив, що мікроархітектури alder lake-p і-m стоять за процесорами наступного покоління u-series і h. Ще рано говорити про те, наскільки витоки реальні – навіть з урахуванням нової дорожньої карти. Цілком можливо, що intel збирається запропонувати совершенноновую мікроархітектуру для мобільних процесорів 12-го покоління, не в первийраз.

Враховуючи графік, ми не впевнені в тому, коли будуть анонсовані новиепроцесори насправді. Але якщо intel дійсно націлена на реліз спочатку року, можливо, синя команда притримає новинку до ces 2022.

Аналіз: що відбувається?

Згідно з цим витоком, процесори intel alder lake-m покликані замінити процесори поточного покоління u-series, які стоять в ноутбуках, таких як dell xps13, на sku потужністю 7-15 вт, призначені для невеликих мобільних пристроїв. З іншого боку, alder lake-p, ймовірно, буде підтримувати pcie5.0 і ddr5, але буде працювати з процесорами h-series.

Враховуючи, що всі ці функції, ймовірно, з’являться на процесорах alder lake-s, таких як intel core i9-12900k, це має сенс, хоча ми не знаємо, чому intel просто не запропонує pcie 5.0 і ddr5на всіх процесорах, включаючи ультрапортативні.

Також, як і alder lake-s, цілком ймовірно, що ці процесори покладуться на гібридний дизайн big.little.це означає, що ми могли б побачити 14-ядерні ноутбуки на процесорах 12-гопокоління, схожі на apple m1, оснащенням великих високопродуктивних ядер і набором економічних, малих ядер.ми поки навіть припустити боїмося, як це позначиться на проізводітельностіпроцесора.у будь-якому випадку, нам не доведеться довго чекати. Чутки вказують на те, що процесори intel 12-го покоління для настільних пк вийдуть вже 19ноября, залишилося те.