Електроскутер s1-x здатний розігнатися до 100 км / год (2 фото + відео)

0
12

У 2020 році був запущений проект змагань eskootr championship (esc), що став першою в світі серією гонок на міських мобільних засобах пересування. Перші змагання будуть проведені між 30-ма учасниками, кожен з яких буде використовувати спеціально розроблений пристрій — електричний скутер s1-x.

Розробкою скутера s1-x займалися італійські компанії ycom і esc, які свого часу співпрацювали при проектуванні швидкісного автомобіля volkswagen для участі в інтернаціональних гонках з підйому на гору пайс-пік, розташовану в сполучених штатах (штат колорадо).

Новий пристрій s1-x має компактне полегшене шасі аеродинамічної форми, виготовлене з вуглецевого волокна і посилене алюмінієвими вставками, необхідними для силових вузлів підвіски. Два електродвигуна (задній і передній) мають потужність по 6 квт. Автономна робота пристрою забезпечується акумулятором ємністю 1,5 квтг, спроектованим і виготовленим фірмою williams advanced engineering. Маса скутера-всього 35 кг.

Конструкція механізму для передачі крутного моменту забезпечує скутеру s1-x підвищену стійкість при русі за рахунок оптимізації балансу потужності між переднім і заднім колесами. Гонщики повинні пройти спеціальне навчання, щоб отримати можливість повністю задіяти потужність скутера s1-x і досягати швидкості 100 км/год. Передбачений також короткочасний перехід в режим підвищеної потужності, що збільшує прискорення на 20% в порівнянні з номінальним показником. На сьогодні вже 16 гонщиків провели перше тестування скутера s1-x в рамках підготовки до перших змагань eskootr championship.

Ycom