Еволюція систем відеоспостереження

0
190

У кожній сфері діяльності ми можемо спостерігати масу змін з плином часу. Постійно відбувається вдосконалення, розвиток технологій не стоїть на місці. Ось і розвиток системи відеоспостереження впевнено крокує вперед. За минулі роки можна побачити суттєві зміни як в самому устаткуванні, так і в технологіях і методах підключень, способах зберігання інформації. В даний час системи відеоспостереження широко використовуються практично в будь-якій сфері життєдіяльності людини. З кожним роком кількість встановлених і використовуваних камер зростає. Серед користувачів можна побачити як приватні особи, які турбуються про безпеку свого заміського ділянки, так і виробничі підприємства, де для створення системи відеоспостереження може використовуватися спеціалізоване обладнання, яке має досить складні характеристики.

В області відеоспостереження було багато нововведень за останній час. Це і стандарти ультрависокої чіткості UltraHD, IP-адресація через протокол IPv6 і відкриття можливості створення електронної картинки навіть в умовах поганої освітленості. Але найцікавішою новинкою можна назвати хмарний сервіс відеоспостереження. Ця технологія дає змогу мати віддалений доступ до камер відеоспостереження з будь-якої точки земної кулі, а всі відеозаписи зберігати в хмарному сховищі. Такий спосіб дозволяє економити кошти на купівлю додаткового обладнання, необхідного для зберігання інформації, а також виключає втрату даних при крадіжці такого обладнання чи його поломки. Особливо такий зручний сервіс для використання його з метою охорони житлової нерухомості, контролю за робочим процесом в офісі, для відеоспостереження в дитячому садку та інших цілей. У будь-який час можна скористатися будь-яким пристроєм, підключеним до мережі інтернет, і побачити все, що відбувається, що фіксують камери відеоспостереження. Крім цього, з допомогою інтернет-з’єднання є доступ до хмарного архіву, де можна переглянути всі відеозаписи. Всі ці можливості забезпечує хмарний сервіс від компанії Cambat. Це універсальний засіб для віддаленого перегляду і збереження інформації в хмарному архіві. До цього сервісу можна підключити практично будь-які камери відеоспостереження, а також DVR пристрої з виходом в інтернет.

Такі технології не перестають викликати інтерес у користувачів. Хмарний сервіс робить систему відеоспостереження більш простою і зручною, а також доповнює її різними новими функціями. Очевидно, що популярність хмарного сервісу набирає обертів і викликає все більший інтерес серед користувачів.