Facebook instagram facebook і whatsapp стали головними бенефіціарами падіння facebook, instagram і whatsapp

0
16

0 facebook instagram facebook і whatsapp стали головними бенефіціарами падіння facebook, instagram і whatsapp

1 соціальна мережа telegram повідомляє, що під час відключення facebook, instagram і whatsapp на їх платформу підписалося понад 70 млн нових користувачів. Катастрофічні проблеми, які виникли в понеділок з головними комунікаційними службами в світі, призвели до масової втрати зв’язків між людьми. Згідно з останніми даними, світ залишився без ключових служб обміну повідомленнями приблизно на шість годин.

Збій почався у facebook приблизно о шостій годині вечора (по москві). Протягом дуже короткого проміжку часу всі служби facebook, включаючи messenger, який використовується для обміну миттєвими повідомленнями, платформу соціальних мереж instagram і службу обміну повідомленнями whatsapp, стали недоступні для користувачів по всьому світу.

У цей час в каліфорнії було 8 годин ранку. В результаті падіння названих служб співробітники facebook не могли потрапити на свої робочі місця через заблоковані електронні перепустки. Як виявилося, для їх роботи було потрібно підключення служби обміну миттєвими повідомленнями для підтвердження дозволів на прохід в будівлю.

Найбільшу вигоду від» падіння » отримав месенджер telegram. Його засновник, павло дуров, заявив, що » в цей день денні темпи зростання передплатників telegram перевищили на порядок традиційний рівень. За один день ми прийняли понад 70 мільйонів «біженців»з інших платформ».

Дуров також додав, що деякі користувачі платформи в сша, можливо, зіткнулися зі зниженою пропускною здатністю, оскільки найбільш постраждалими стали саме мільйони американських громадян. Для багатьох з них whatsapp є месенджером за замовчуванням. При цьому користувачі поспішали зареєструватися в telegram в один і той же час, чим ще більше посилювали проблему.

Telegram нещодавно повідомив, що його додаток було завантажено більше одного мільярда разів. На початку 2021 року у платформи налічувалося понад 500 млн активних користувачів на місяць.

Достовірності заради, необхідно відзначити, що бенефіціаром також став месенджер signal, який є конкурентом whatsapp і telegram. Його керівництво також повідомило, що в день «падіння» мільйони нових користувачів приєдналися до їхньої платформи для безпечного обміну повідомленнями.

Необхідно відзначити, що це вже друга хвиля відходу мільйонів користувачів від whatsapp. Коли нещодавно whatsapp оновив свою політику конфіденційності і не зміг виразно пояснити внесені зміни, telegram і signal теж нарахували мільйони нових користувачів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: