Facebook відкриє мережу власних роздрібних магазинів facebook store

0
20

Компанія facebook збирається відкрити мережу власних роздрібних магазинів , які будуватимуться за особливим, «вітальним» форматом. Завданням нових магазинів facebook стане залучення людей і надання їм можливості випробувати на собі дію «метавселенной» .

В магазинах facebook покупці зможуть випробувати широкий спектр продуктів, які пропонує meta, наприклад, «погратися» з гарнітурою oculus. Відвідувачі зможуть побувати в «гостинній» і» вільній від упереджених думок » обстановці. Про це йдеться в статті, опублікованій в the new york times.

Ідея відкриття роздрібних магазинів народилася у керівництва facebook в минулому році. Тепер, після ребрендингу facebook в компанію meta, цей проект набирає обертів.

Як пише видання the new york times, дизайн магазину буде відображати принципи мінімалізму і сучасності, принаймні на перших порах. Планується, щоб відвідувачі магазинів, прийшовши в них, отримували можливість проявляти цікавість, їм повинно бути цікаво там, вони повинні відчувати довіру і увагу.

Meta вже розглянула кілька назв своєї майбутньої мережі роздрібних магазинів. На поточний момент перевагу віддають назві «facebook store». Розглядалися також інші варіанти: facebook hub, facebook commons, facebook innovations, facebook reality store і from facebook.

Очікується, що перший в історії компанії роздрібний магазин facebook store з’явиться в гір. Берлінгеме, штат каліфорнія (сша).

У зв’язку з відкриттям нової віхи в історії компанії, як заявив марк цукерберг, facebook припиняє застосовувати в своїх продуктах функцію розпізнавання осіб.він пообіцяв, що компанія видалить всі зібрані раніше дані цього типу. Оскільки продуктами facebook користується вже близько одного мільярда людей, мова йде про знищення величезного масиву даних.

Кілька днів по тому було опубліковано заяву від імені компанії meta. У ньому було заявлено, що компанія, яка поставила перед собою мету створити нову «метавселенную«, не буде» робити те ж саме» (збирати дані про приналежність фотографій конкретним людям). Зараз вивчаються інші способи «включення біометрії в бізнес, що розвивається».

Очікується, що ця заява цукерберга і meta матиме серйозний суспільний резонанс. Воно дозволить позитивно вплинути на громадську думку і приверне увагу до нової компанії та її проекту.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: