Флагманський смартфон oneplus 9t не з’явиться, oxygenos і coloros зіллються в одну ос

0
25

Китайська компанія oneplus офіційно підтвердила, що відмовляється продовжувати одну зі своїх найбільш відомих практик, пов’язану з випуском флагманських смартфонів . Вона полягала в тому, що компанія запускала нову флагманську модель протягом першої половини року, потім збирала відгуки з боку ринку, допрацьовувала її і пропонувала оновлений варіант з міткою «т» в назві. Її анонс проходив у другій половині року. Так з’являлися флагманські моделі oneplus 6/6t, oneplus 7/7t і oneplus 8 / 8t. У 2021 році такої практики не буде.

Компанія пояснює своє рішення не тим, що колишня практика визнана застарілою або не відповідає завданням. Влітку цього року відбулася інтеграція oneplus з компанією oppo, донькою bbk electronics. Це викликало корекцію її бізнес-плану.

Засновник oneplus піт лау повідомив, що компанія oneplus перейшла на новий рівень «oneplus 2.0». Це » більш зрілий і надійний технологічний бренд, який продовжує випускати якісні продукти. Колишній принцип » never settle «(»ніколи не заспокоюватися») збережеться».

Новий підхід торкнеться в тому числі апаратного оснащення. Планується поліпшити рівень локалізації смартфонів nord початкового рівня. Це зробить їх » більш привабливими для ринків, що розвиваються, таких як індія». Смартфони преміум-і ультра-преміум класів, з цінником від 500 доларів, будуть як і раніше доступні по всьому світу.

Планується також об’єднати програмні розробки-oxygenos і oppo coloros. «завдяки інтеграції кодової бази, якість збірки oxygenos 12 покращилася, оновлення стали виходити частіше». Як зазначив піт лау, об’єднана компанія планує зосередитися на випуску однієї, уніфікованої операційної системи для пристроїв oneplus і oppo у всьому світі. Очікується, що з неї вийде ще одна більш потужна ос, наділена надійністю oxygenos і стабільністю coloros».

Нова флагманська модель з’явиться в 2022 році (ймовірно, в першому кварталі), а oneplus 9t так і не вийде на ринок. Очікується, що в наступному році будуть випущені смартфони oneplus 10 і oneplus 10 pro. Вони отримають ос android з оболонкою, що об’єднує oxygenos і coloros.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також:

apple показала iphone 13 pro і iphone 13 pro max: модний, великий, зручний