Фокусна відстань обєктива

0
273

Для того, щоб система відеоспостереження коректно справлялася з поставленими завданнями, потрібно правильно здійснити розрахунок фокусної відстані. Найчастіше причинами того, що користувач не отримує очікуваний результат від роботи системи відеоспостереження є: неправильне розташування камер відеоспостереження, помилка у виборі об’єктива, неправильно вибрані кути огляду.

Багато фахівців в області відеоспостереження дотримуються думки, що такий параметр, як фокусна відстань об’єктива є досить значущим у виконанні функцій камерою відеоспостереження. Фокусна відстань об’єктиву впливає на кут огляду камери відеоспостереження. Чим більше значення фокусної відстані має пристрій, тим менше кут. Широкий кут огляду забезпечує видимість більшої частини об’єкта, але за рахунок цього стає менше рівень деталізації, і навпаки. Вузький кут огляду добре підійде для ведення спостереження за одним об’єктом, де вимагається максимальний рівень деталізації. Вірний спосіб зробити правильний вибір устаткування на користь вузького чи широкого кута огляду — перегляд відеозапису, отримані з цієї камери відеоспостереження.

При підбивці фокусної відстані потрібно знайти золоту середину між детальністю зображення і полем зору. Необхідно відзначити, що використання короткофокусных об’єктивів має певний недолік. Проявляється він в оптичному спотворення країв кадру відеозапису. Через це складається враження, що відеоспостереження ведеться через дверне вічко. Щоб виключити цю проблему, слід робити вибір в користь об’єктивів з великою фокусною відстанню. Самий оптимальний вибір — це об’єктив з фокусною відстанню 3.6 мм, Вони забезпечують достатній кут огляду, а також не викликають спотворень в кадрі. Для того, щоб система відеоспостереження була більш функціональною і успішно справлялася з поставленими завданнями, слід використовувати камери відеоспостереження, що володіють різними технічними параметрами.