Функція Sense Up

0
165

Багато користувачів, які розглядають питання вибору обладнання для системи відеоспостереження, часто стикалися з наявністю функції відеокамер Sense-Up. Дана функція присутня в багатьох пристроях, що оснащені SP і OSD-меню. Її можна вважати певним перевагою такого обладнання. Розглянемо більш детально про що ж йде мова.

Отже, функція відеокамер Sense-Up (Digital Slow Shutter) є їх здатність накопичувати заряд. Вона призначена для того, щоб пристрої мали більший рівень чутливості за рахунок зниження швидкості. При використанні такого режиму, відеокамера здатна вести зйомку на об’єкті, де повністю відсутнє освітлення. Користувач отримує картинку досить хорошої якості, при цьому не потрібно використання підсвічування. Це пов’язано з тим, що у камери відеоспостереження падає швидкість спрацьовування затвора. Якщо висловитися більш технічно, то виконується збільшення часу накопичення заряду на ПЗС матриці, а це підвищує рівень чутливості пристрою.

Функція Sense-Up забезпечує обмеження максимального часу накопичення даних, беручи за основу характеристики об’єкта. Чим менше рівень освітленості, тим вище слід вибирати значення Sense-Up. При правильно підібраному значенні Sense-Up відеокамери, можна отримати максимально можливий результат. Можна поєднати цю функцію з режимом 3DNR в пристроях, що дозволить ще й позбутися від шумів на зображенні. Мінусом функції Sense-Up є те, що при її використанні зображення стає розмитим. Чим більше час експозиції, тим менш чітке зображення бачить користувач.

Отже, функція Sense-Up здатна зробити вище рівень чутливості камери відеоспостереження, навіть якщо на об’єкті не буде освітлення. Але це призводить до зменшення кількості кадрів в секунду. Чим гірше освітлення на об’єкті, тим вище слід вибирати значення Sense-Up. Ця функція здатна збільшити дальність підсвічування. Проте, слід пам’ятати, що при поганому освітленні яскраві предмети, які пересуваються, будуть розмитими на зображенні.