Геймерська меблі asus rog нарешті «доїхала» до російських магазинів ikea

0
21

Як thg.ru вже повідомляв на початку цього року, компанії ikea і asus rog оголосили про початок спільної розробки комп’ютерних меблів і аксесуарів для геймерів . Очікувалося, що перша партія спільної продукції з’явиться в магазинах ikea зовсім скоро.

Так і сталося, але запуск продажів обмежився тільки магазинами ikea в китаї. Продажі почалися там ще в січні 2021 року. Повідомлялося, що нові продукти скоро почнуть надходити в магазини ikea по всьому світу, але, по всій видимості, пандемія затримала початок продажів.

Тепер, схоже, період очікування нарешті завершується. Згідно з оприлюдненим прес-релізом ikea, нові партії товарів бренду asus rog вже стали завозити в магазини ikea, в тому числі в росію.

Очікується, що на прилавках з’явиться шість самостійних груп/сімейств нових продуктів, розділені за кількома категоріями: uppspel, lånespelare, matchspel, gruppspel, utespelare, huvudspelare. Назви в значній мірі запозичені з футбольної термінології в шведській інтерпретації. Раніше очікувалося, що під брендом asus rog з’явиться більше 30 нових продуктів, від «ігрових» столів і стільців до ключових геймерських аксесуарів, таких як підставки для кухлів і подушки для шиї.

Наприклад, це традиційні комп’ютерні столи (як з ручним регулюванням висоти, так і з електроприводом), столики-підставки на коліщатках, килимки під геймерське крісло, накладні настільні мати з напиленням проти зісковзування, всілякі гачки і ремені на липучках для кріплення різного комп’ютерного обладнання та периферійних пристроїв; невеликі тумбочки на коліщатках і інші аксесуари. Головний очікуваний аксесуар-це геймерське крісло ikea x rog.

За оцінками ikea, у всьому світі налічується не менше 2,5 млрд шанувальників комп’ютерних ігор. Правда це чи ні, невідомо, але ринок без всякого сумніву, величезний.

Експерти в геймінгу, втомлені від очікування, вже згадують про кумедні цитати від імені asus в опублікованому прес-релізі ikea. У них згадується про захоплюючі ігрових інноваціях, пов’язаних з предметами комп’ютерних меблів. Без всякого сумніву, в asus багато знають про больових точках геймерів, пригадуючи іноді «незграбні ігрові продукти».

«ми багато знаємо про потреби, больові точки і очікування геймерів, і ми хочемо розробити рішення для максимального занурення в ігровий процес». — заявив джонні чан, дизайнер asus republic of gamers.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті «огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним».

читайте також:

sony «покращила» playstation 5 зсередини, знявши частину його теплового захисту