Гібридна система відеоспостереження

0
194

Одним з можливих варіантів побудови відеоспостереження на об’єкті є гібридна система. Досить часто виникає потреба використовувати одночасно обладнання, яке значно відрізняється один від одного. Наприклад, для кожної з камер поставлені різні завдання, для здійснення яких необхідно, щоб кожна з них володіла відповідними параметрами. Або ж, якщо є необхідність вже давно існуючої аналогової системі додати декілька ip камер. Для вирішення подібних питань і використовують гібридні системи відеоспостереження, в яких можна поєднати і аналогові, і ip камери. Такі системи можуть використовуватися для забезпечення безпеки на великих об’єктах, вони володіють різними функціональними можливостями.

Для підключення всіх камер використовують гібридні відеореєстратори, які оснащені роз’ємами під кожен вид устаткування. Доступ до таких відеореєстраторів може бути як локальний, так і віддалений(з ПК, з допомогою Веб-браузера). До нього можна підключити аналоговий та ip камери в різному співвідношенні.

Основні переваги гібридної системи відеоспостереження полягають у наступному:

  • загальна вартість виходить нижче IP відеоспостереження;
  • всі камери підключаються до одного гібридного відеореєстратора, що дозволяє створювати систему відеоспостереження, яка зосереджена в одному місці, з допомогою одного основного елемента системи;
  • така система дає можливість додати сучасні ip камери в уже існуючу аналогову систему видеонблюдения, що дозволяє зберегти раніше вкладені кошти і використовувати нові технології одночасно.

Таким чином, використовуючи на об’єктах камери з різними характеристиками і функціональними можливостями, можна побудувати ефективну систему відеоспостереження.