Готові комплекти для wi-fi відеоспостереження

0
203

Для зручного забезпечення функції контролю були розроблені системи бездротового відеоспостереження. За рахунок системи відеоспостереження, що функціонує на основі локальної мережі, можна контролювати події, що відбуваються як усередині будівлі, так і за його межами. Область застосування систем відеоспостереження може бути абсолютно будь-який, від офісних приміщень і закінчуючи дачним ділянкою. Сучасні технології дозволяють, перебуваючи далеко від об’єкта, що охороняється, завжди бути в курсі подій.

Досить популярними стали готові комплекти wi-fi відеоспостереження. Раніше таке обладнання не можна було назвати надійним для організації системи відеоспостереження на об’єкті. Відстань для передачі відеосигналу мало суттєве обмеження і не могло перевищувати 100 метрів, а самі пристрої не були пристосовані для роботи при поганих погодних умовах.

Зрозуміло обладнання, що використовується в даний час, має більш досконалі характеристики. Відстань для передачі відеосигналу може бути до 5 кілометрів, а якщо використовувати додаткові пристрої, то більше. Крім цього, сучасні камери відеоспостереження забезпечують зображення хорошої якості.

Система бездротового відеоспостереження — це сукупність різного відеообладнання, яке при спільному функціонуванні забезпечує ефективний процес ведення спостереження на об’єкті. До складу такого комплекту wi-fi відеоспостереження входять: два пристрої «точка-точка», антена для всіх напрямків, відеореєстратор, накопичувач для зберігання відеозаписів, роутер для забезпечення мережі wi-fi, мережевий кабель, блок живлення, і, звичайно ж, ip-камери відеоспостереження. Найголовнішим показником ефективності роботи системи відеоспостереження є якість переданого зображення. Головним пристроєм в будь-якій системі відеоспостереження є саме камера, так як від правильного вибору даного пристрою і буде залежати загальний результат роботи системи.

В першу чергу користувачі звертають увагу на такі деталі при виборі необхідних пристроїв відеозйомки:

  • фінансові витрати на придбання;
  • світлочутливість матриці і якість об’єктива, що суттєво впливає на якість зображення;
  • якість потоку відео і аудіо, які формує відеокамера.

Найважливіше з перерахованого вище — це якість потоку. Деякий відеообладнання дозволяє розмістити власний міні-сервер, але, як показує практика, це не застосовується. Дуже важливо проаналізувати, яке обладнання включили в готовий комплект і чи підійде воно для організації системи відеоспостереження для конкретного об’єкта. Якщо ж є розбіжності вимог та заявлених характеристик, то краще окремо виконати підбір необхідних пристроїв.