Готові комплекти відеоспостереження. Як зробити правильний вибір?

0
147

Система відеоспостереження включає в себе відеообладнання різноманітного виду. До цього списку належать: камери відеоспостереження, пристрої, що відповідають за передачу, обробку та зберігання даних, а також інше необхідне обладнання.

В даний час користуються популярністю готові комплекти відеоспостереження. Готові комплекти являють собою сукупність різних пристроїв для відеоспостереження, які можна почати експлуатувати з найменшими трудовими і тимчасовими витратами на збірку і установку. Такі комплекти можуть включати в себе різні по своїй функціональності обладнання, в залежності від сфери використання. Найчастіше таке відеообладнання застосовується для контролю за ситуацією в громадських місцях, офісних приміщеннях, підприємствах, а також для охорони приватних володінь.
У продажу можна зустріти готові комплекти відеоспостереження наступних типів: для будинку і квартири, для офісу, комплект зовнішнього відеоспостереження, комбіновані тощо. Комплекти для будинку, квартири, офісу, як правило, складаються з обладнання, призначеного для роботи в приміщеннях, з відповідним рівнем вологості і без різких перепадів температури. Для зовнішнього відеоспостереження використовують пристрої, які мають спеціальні захисні характеристики. Такі пристрої можуть витримувати вплив негативних факторів навколишнього середовища. Комбінований комплект складається з відеокамер для ведення спостереження усередині приміщення, так і за його межами.

Основними критеріями, на які варто звернути увагу при виборі готового комплекту обладнання для відеоспостереження вважаються:

  • роздільна здатність відеокамери;
  • кут огляду;
  • інфрачервона підсвітка для ведення зйомки в умовах поганої освітленості;
  • спосіб зберігання відеозаписів;
  • спосіб з’єднання з сервером;
  • забезпечення живлення для обладнання.

При підборі необхідних пристроїв, в першу чергу, потрібно зробити акцент на якості картинки. Це досить важливий момент, оскільки в деяких ситуаціях деталізація об’єктів може грати дуже важливу роль. Камери повинні мати широкий кут огляду, щоб була можливість контролювати якомога більшу частину території. Якщо камери будуть встановлені поза приміщення, то обов’язково повинна використовуватися ІЧ-підсвічування для ведення цілодобової зйомки. Крім того, слід звернути увагу на можливість підключення додаткового обладнання в подальшому. Якщо така можливість відсутня, то при бажанні розширити систему відеоспостереження в майбутньому, потрібно вкласти досить багато фінансів. Тому, при виборі готового комплекту відеоспостереження не варто віддавати перевагу найбільш економічним варіантом.