Група abba повертається у вигляді голограм: ніяких більше «прощальних турів»? [відео]

0
11

Музичний світ потрясла неймовірна новина: група abba повертається з новим альбомом і живим концертом після 40-річної перерви. Зрозуміло, для фанатів і меломанів усього світу це значна подія, але ми в редакції gg зацікавилися саме «живим» аспектом виступів. Як з’ясувалося, це будуть «концерти шредінгера» — живі і неживі одночасно.

Розбираємося разом

Учасники групи бьорн ульвеус і бенні андерссон виступили в прямому ефірі з лондона, де прозвучав перший новий сингл «i still have faith in you» і були показані кадри, на яких всі учасники групи виконують нову пісню за своєю власною технологією під назвою «abbatars».

Учасниці групи агнета фельтског і анні-фрід лінгстад не були присутні на презентації, але були частиною реформації. Учасники групи провели п’ять тижнів в технологічному центрі в стокгольмі, виконуючи нові пісні перед 160 камерами і геніями vfx, які готуватимуть концертний тур «voyage».

Перший концерт аватарів abba в супроводі живої групи з 10 чоловік пройде на спеціально побудованій арені в олімпійському парку королеви єлизавети в лондоні.

Створення абатарів

Як стверджують самі учасники, незважаючи на те, що перед публікою виступатимуть фактично голограми, всі пісні з шоу були виконані ними наживо в процесі створення «абатарів». З урахуванням того, що моделями виступили самі виконавці, а оцифрована була найдрібніша міміка, бенні і бьорн наполягають, що концерт можна вважати дійсно живим, оскільки «перед глядачами виступаємо саме ми».

Зрозуміло, частка лукавства в цьому присутня, але враховуючи вагу і вплив колективу в музичному світі, сумніватися в успіху підприємства немає ніякого сенсу — аншлаги забезпечені.

Здається, ми вступаємо в нову еру, коли прощальні тури груп стають безглуздими, адже гастролі нестаріючих голограм можна влаштовувати вічно. Пройде якийсь час і ідея сходити на віртуальний концерт буде мало чим відрізнятися від сьогоднішньої можливості подивитися запис живого виступу на youtube.

Abba