Хмарне рішення від компанії Cambat

0
168

Cambat — це унікальний хмарний сервіс відеоспостереження. Будь-які ip камери безпосередньо підключаються до нього без зайвих пристроїв. За рахунок цього, ви зможете забезпечити собі систему відеоспостереження через інтернет, використовуючи мінімум витрат і зусиль. Програмне забезпечення, додаткове обладнання — це все не про наш сервіс. Вам знадобиться тільки доступ в Інтернет і ip камера. Або ж, якщо ви використовуєте аналогові відеокамери, DVR або NVR з доступом в інтернет. Схема роботи сервісу Cambat дуже проста.

Переваги Cambat:

  • Надійність — наші сховища забезпечують доступність відео 99,999999%.
  • Безпека — взаємодія з сервісом CAMBAT зашифровано 256-бітовим TLS шифрування.
  • Стабільність — з Cambat Ви отримуєте стабільний доступ до інформації в режимі реального часу, а також доступ до хмарного архіву, де зберігаються всі відеозаписи.
  • Зручність — режим онлайн і запису доступні з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою.
  • Сумісність — сумісність з усіма браузерами. У сучасному світі існує безліч браузерів – і ми підтримуємо 99%. Cambat підтримує практично будь-які камери без всяких дод. прошивок – від недорогих китайських до професійних моделей камер більше 5 MPx.
  • Ціна — гнучкі тарифи з оплатою за реальне споживання. Без переплат.

Наші фішки

Економте час при перегляді записів і виявленні інцидентів. Ми перенесли досвід кращих служб безпеки в хмару CAMBAT.

  • Хмарне рішення від компанії CambatМультимонитор — переглядаючи ваші камери на екрані смартфона, ноутбука або планшета, ви завжди можете побачити мозаїку всіх камер колекції.
  • Система подій — ні одна важлива подія не вислизне від ваших очей.
  • Прискорений перегляд — переглянути весь футаж за добу не менш ніж за 7 хвилин — тепер реальність. Ви можете вибрати прискорення від x10 до x60.
  • Збереження моментів — Ви можете зробити скріншот спеціальною кнопкою або експортувати відео в адмін. панелі CAMBAT.

Хмарний сервіс Cambat допомагає значно розширити функціональність охоронних систем безпеки. Дозволяє встановити контроль, наприклад, за дітьми, які залишилися вдома без нагляду, за співробітниками в офісі.Також до нашого сервісу можуть бути підключені і камери, які встановлені на вулиці, для охорони певній території, автомобільних стоянок та інших об’єктів.

Наша команда «Cambat» використовує різні ресурси для розвитку і вдосконалення нашого сервісу, щоб Ви могли бути впевнені в стабільності нашої роботи. Ми не зупиняємося на досягнутому. Щоб переконатися в цьому, ми запрошуємо Вас приєднатися до сервісу Cambat на нашому сайті http://cambat.ru/ і самим оцінити роботу нашого сервісу. Ми будемо раді співпрацювати з Вами!