Хмарне сховище даних Cambat

0
171

Хмарний сервіс від компанії «Cambat» є універсальним рішенням для створення системи відеоспостереження. Наш сервіс дає можливість Вам отримати віддалений доступ до відеокамер з будь-якої точки земної кулі, абсолютно з будь-якого пристрою, підключеного до всесвітньої павутини. Доступ до відеозаписів можливий не тільки в онлайн режимі, але і в архівному вигляді. Давайте більш детально ознайомимося що ж являє собою хмарний архів «Cambat».

Для того, щоб користувач мав можливість у будь-який час подивитися раніше транслюються кадри з відеокамер, вся отримана інформація записується в хмарі і зберігається в архіві. Хмарний сервіс «Cambat» дає можливість користувачеві самостійно вибрати необхідний йому термін зберігання інформації. Цей період може становити від одного тижня до місяця, або, у відповідності з індивідуальними потребами, може бути встановлений інший проміжок часу.

Як Ви можете бути впевнені в захисті даних, які будуть зберігатися в хмарі? Наша компанія співпрацює з світовим лідером з надання різних хмарних сервісів — компанією «Amazon». Сервіси «Amazon» відомі по всьому світу, вже сотні тисяч клієнтів скористалися преиуществами цієї компанії. «Cambat» використовує сервіс Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) — це надійний засіб зберігання об’єктів, що дозволяє зберігати і отримувати будь обсяг даних з будь-якої точки мережі. «Amazon» є гарантом надійності і безпеки. Amazon S3 підтримує передачу даних по протоколу SSL з подальшим автоматичним шифруванням. Використовуване нами сховище передбачає надійність об’єктів на рівні 99,999999999 % і доступність об’єктів на рівні 99,99 % .

Компанія «Cambat» для реалізації хмарного сервісу використовує тільки новітні технології відеоспостереження. Ми співпрацюємо з компаніями, які зарекомендували себе на високому рівні. Ми намагаємося зробити наш сервіс доступним і простим для користувачів. Команда «Cambat» робить все, щоб ви були впевнені в надійності та безпеки, використовуючи наше хмарне рішення.