Хмарне відеоспостереження для квартири і будинки

0
105

В нинішній час ми часто-густо стикаємося з вирішенням питання забезпечення безпеки. У цьому нам багато в чому допомагають сучасні системи відеоспостереження, які можна застосувати не тільки для охорони і контролю, наприклад, виробничих об’єктів, але і в особистих цілях.

По всій імовірності, кожному знайома ситуація, коли ви поїхали у відпустку, а ваше, нажите непосильною працею майно залишилося без нагляду на досить тривалий проміжок часу. Що ж робити в такій ситуації? Як убезпечити себе від крадіжки? Можливо, дати ключ сусідку, щоб доглянула за квартирою, а заодно і квіточки полила? Такий варіант, ймовірно, міг би зацікавити кого-то в нашому далекому минулому. В сучасному світі для того, щоб забезпечити безпеку свого майна і запобігти несанкціонований доступ в квартиру або будинок можна скористатися системою відеоспостереження через інтернет. Відеоспостереження може Вам стати в нагоді не тільки, коли Ваше житло буде порожнім, але і для того, щоб проконтролювати роботу домашнього персоналу, наприклад, няні. А, можливо, Ви просто хотіли б бути в курсі того, чим дитина займається після школи. У будь-якому випадку, за рахунок системи віддаленого відеоспостереження, Ви зможете дізнатися про все, що відбувається у Вас вдома.

Система хмарного відеоспостереження — це не тільки сучасний, але і дуже зручний і простий спосіб бути завжди в курсі подій. Хмарне сховище дозволяє зберегти всі архівні записи і отримати до них доступ абсолютно в будь-який час з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет. Така система виключає можливість втрати записаних даних. «Хмара» не можна вкрасти. «Хмара» не може зламатися, як будь-який з пристроїв зберігання даних. Встановивши систему віддаленого відеоспостереження через інтернет зі зберіганням інформації в хмарі, Ви зможете в будь-якій точці світу в режим реального часу отримати доступ до камер, увійшовши в особистий кабінет з будь-якого пристрою. А також, при необхідності, ви зможете звернутися до архівних записів.

Побудувати систему хмарного відеоспостереження дуже просто. Для цього знадобиться мінімум обладнання: ip камери (кількість і місце установки вибирається на розсуд користувача), мережа інтернет. Останнім це вибір хмарного сервісу для відеоспостереження. Компанія «Cambat» надає універсальний хмарний сервіс відеоспостереження , який легко впорається з питанням забезпечення безпеки Вашого будинку. Сервіс «Cambat» на високому рівні продемонструє Вам всі переваги системи віддаленого відеоспостереження.