Хмарне відеоспостереження

0
253

Крок за кроком відбувається розвиток і модернізація різноманітного обладнання і технологій у світі відеоспостереження. З кожним роком ми можемо спостерігати появу нових технологій, які, як правило, вносять у наше життя позитивні зміни, надають ще більше зручностей і комфорту. Однією з останніх розробок у світі відеотехнологій, яка, найімовірніше, відома вже більшості, є хмарне відеоспостереження. Хто не з чуток знає про хмарі і вже давно користується його перевагами, а хтось чув про це, але все ще не представлялася можливість спробувати такий сервіс на ділі. Ми розглянемо основні моменти у функціонуванні хмарного сервісу відеоспостереження і те завдання, які підлягають виконанню ним.

Хмарний сервіс можна назвати важливим кроком в еволюції систем відеоспостереження. Це сервіс, який дає можливість віддалено вести спостереження, зберігати отримані дані в хмарному сховищі. Доступ до сховища також можливий з будь-якої точки земної кулі. Крім цього, хмарний сервіс має безліч додаткових функцій і переваг у порівнянні зі звичайним відеоспостереженням. Він характеризується зручністю і легкістю у використанні, високим рівнем захисту інформації.

До хмарного сервісу відеоспостереження може бути підключено будь-кількість камер, які можуть бути встановлені на абсолютно різних об’єктах. Доступ до архіву даних також можливий в будь-якому місці, де є підключення до мережі інтернет. При необхідності користувач може зберігати інформацію, отриману з камер відеоспостереження не тільки в хмарному сховищі, але і локально. Використання хмарного відеоспостереження можливо для тих же цілей, що і звичайного. До хмарного сервісу відеоспостереження можуть бути підключені камери відеоспостереження, встановлені, наприклад, в дитячому саду, школі, офісному центрі і будь-якому іншому об’єкті, де вимагається контроль. Використання хмари забезпечить користувачеві цілодобовий доступ до камер і архіву в будь-якій точці земної кулі, що дозволить вести спостереження за всім, що відбувається, перебуваючи навіть за сотні кілометрів.

Підключення камер відеоспостереження до хмарного сервісу не викликає великих труднощів. Цей процес займає досить мало часу і трудових витрат. Якщо використовується універсальний хмарний сервіс, наприклад хмара Cambat, то обмежень у підключається обладнанні не буде. Користувач може на свій розсуд вибрати відеокамери, з якими він хоче працювати. Підключившись до хмари Cambat, користувач буде мати ще ряд додаткових функцій, наприклад, може надати доступ до відеокамер іншій особі, без розголошення свого пароля і логіна, здійснювати управління камерами з допомогою додатка для смартфона.

Найімовірніше, в найближчому майбутньому хмарні технології відеоспостереження будуть цілеспрямовано розвиватися. Вже зараз велика кількість користувачів оцінила всі переваги використання хмарного сервісу. Їх Кількість постійно зростає, а це свідчить про безперервний розвиток цього напрямку в світі відеоспостереження.