Хмарні системи відеоспостереження — практичне використання

0
140

Існує величезна кількість фірм і організацій, які надають послуги встановлення систем відеоспостереження на різних об’єктах. Велика кількість з них пропонують складні системи, для яких необхідно придбати дороге обладнання та здійснити трудомісткий монтаж. Але ж світ відеотехнологій давно не стоїть на місці. Розвиваючись у цій сфері, багато компаній надають користувачам все більш сучасні, прості і доступні системи відеоспостереження. Мова йде про хмарному відеоспостереження. Такі технології відкривають перед нами нові можливості. Давайте розглянемо, як же все відбувається на практиці для звичайного користувача хмарного сервісу.

Сервіс хмарного відеоспостереження дозволяє спостерігати за об’єктом у будь-який час доби в режимі реального часу з будь-якого місця. Для побудови такої системи необхідно ip камери, доступ до мережі інтернет і будь-який пристрій з виходом в мережу, з якої можна буде здійснити перегляд відеозапису.

Весь доступ до системи віддаленого відеоспостереження користувач має свого особистому кабінеті. Звичайно ж, тут виникає питання про безпеку. Доступ до особистого кабінету користувача можливий тільки шляхом введення логіна і пароля. В інтерфейсі користувача облікового запису, залежно від використовуваного хмарного сервісу, будуть розташовуватися різні розділи, в яких йому буде доступно безліч функцій. Тут відкривається повний доступ до камер відеоспостереження. Користувач може переглядати відео в онлайн режимі, а також переглянути кадри з архівного сховища. Термін зберігання даних в архіві також залежить від обраного сервісу. Крім цього, користувач може керувати камерами, наприклад, підключити нові камери або видалити існуючі.

Доступ в особистий кабінет, як правило, доступний з різних пристроїв, підключених до мережі інтернет. Це може бути як домашній комп’ютер, так і смартфон. Для багатьох хмарних сервісів також розроблені спеціальні програми для смартфонів, які роблять доступ до камер ще більш зручним. Установка повідомлень про події дають можливість повністю контролювати роботу всієї системи.

Безумовно, в даний час існує великий вибір хмарних рішень. Кожне з них буде володіти якимись відмінними характеристиками. Можливо, варто віддати перевагу сервісів, які дають можливість протестувати всі ці функції. Тільки спробувавши на практиці, можна оцінити всі переваги. Компанія «Cambat» надає можливість своїм клієнтам без будь-яких витрат скористатися хмарним сервісом протягом декількох днів. Ви зможете на практиці дізнатися як працює віддалене відеоспостереження через інтернет. У цьому Вам з радістю допоможе команда компанії «Cambat». Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!