Хмарний архів — надійний захист Вашої інформації

0
174

В даний час нові технології дозволяють нам побудувати систему відеоспостереження без будь-якого додаткового обладнання, програмного забезпечення. Використовуючи хмарний сервіс, ми легко можемо в будь-яку хвилину віддалено отримати картинку, яку камера передасть в режимі реального часу. А щоб створити всю цю ланцюжок нам знадобитися лише камера і підключення до мережі інтернет. Ніякого додаткового програмного забезпечення. А подивитися відеозапис користувач може абсолютно з будь-якого пристрою: смартфон, планшет, ноутбук. Такі нові технології дозволяють нам економити фінанси і час для досягнення потрібного результату.

Варто зробити акцент на архівному зберіганні даних. Вся інформація, отримана з камер, зберігається на віддалених серверах в хмарному архіві. Найчастіше, при використанні хмарних сервісів, користувач може самостійно вибрати термін зберігання інформації. Таке зберігання відеозаписів має масу переваг. Хмарний архів захистить дані від втрати із-за раптової поломки обладнання, збоїв в програмному забезпеченні, «людського фактора». Про несанкціонованого доступуионированном доступі до даних також не варто турбуватися. Високий рівень захисту створює використання серверів, які розташовуються в спеціалізованому дата-центрі. Вся передача даних, а також доступ до архіву проводиться по захищених каналах з використанням логіна і пароля. Тому, використовуючи хмарний сервіс, Ви можете абсолютно не турбуватися про втрату даних у будь-якої непередбаченої ситуації (пожежа, крадіжка обладнання). Маючи хмарний архів з відеозаписами, Ви в будь-який момент зможете отримати доступ до інформації з будь-якого пристрою, підключивши його до мережі інтернет.

Багато користувачів інколи з недовірою ставляться до новинок подібного роду, сумніваються в безпечному доступу і захист даних, приписують високу вартість таких сервісів. Але ми бачимо, що, докладно розібравшись, плюси хмарного сервісу стають очевидними. За всіма параметрами хмарне зберігання даних виграє на тлі, всім відомим нам, жорстких дисків і подібного обладнання.