Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

0
166

Хмарний сервіс «Cambat» дає нам можливість мати доступ до відеокамер абсолютно з будь-яких пристроїв, знаходячись, можливо, за тисячі кілометрів від об’єкта відеоспостереження. Весь контроль за камерами відеоспостереження здійснюється в облікового запису користувача на нашому сайті. У цій статті ми Вам розповімо і покажемо як же виглядає особистий кабінет клієнта хмарного сервісу «Cambat», і які функції доступні при його використанні.

Отже, пройшовши непростий етап реєстрації на нашому сайті, клієнт потрапляє в свій особистий кабінет. В наступні рази доступ буде забезпечуватися з допомогою логіна і пароля, які були встановлені при реєстрації. Почнемо з профілю клієнта.

Налаштування профілю знаходиться у правому верхньому куті. Тут є можливість відредагувати такі поля: ім’я користувача, електронна пошта, прізвище, ім’я, по батькові, телефон, часовий пояс.

Доступ до основних функцій можливий на Робочому столі. Це поле Ви можете побачити на малюнку нижче.Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Тут клієнт може побачити всі камери, які підключені до сервісу «Cambat», підключити нову камеру, переглядати історію операцій, а також коротку статистику. У віконці статистики відображається обсяг переданих з камер даних за останню добу, годину, а також прогноз по оплаті за добу та місяць.

Наступний розділ Камери. Він дозволяє:

  • Переглядати поточні трансляції Групи Камер;
  • Перегляд вибраного часового інтервалу, просто перетягніть тимчасової бігунок і виберіть час, клікнувши по ньому;
  • Створювати нові Камери або Групи Камер;
  • Керувати Камерами чи Групами Камер;
  • Сортувати Камери в групах. Достатньо просто перетягнути мишкою.

Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Хмарний сервіс «Cambat» дозволяє не тільки мати доступ до відеокамер у режимі реального часу, але і дає можливість переглядати всі записи, збережені в хмарному архіві, а також зберегти всі дані на своєму обладнанні. Клієнт на власний розсуд обирає термін зберігання архіву. Чим більше буде тривалість зберігання інформації, тим, відповідно, вища оплата за використання хмарного сервісу. Також клієнт може у налаштуваннях архіву змінити термін у будь-який момент. При переході з тривалого зберігання плану на менш тривалий, протягом доби відбувається видалення записів, що не відповідають новим тимчасовим рамкам. Всі ці операції відбуваються у розділі Архів.

У особистому кабінеті клієнта також доступно Меню Повідомлень. Тут можна побачити сповіщення клієнта про важливі події системи, наприклад, передача камери клієнту, поповнення балансу і т. д. Знаходиться в правому верхньому кутку поряд з Балансом і Профілем Клієнта.

Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Оплату хмарного сервісу «Cambat» клієнт також може контролювати в особистому кабінеті. Для цього необхідно перейти в Розділ Баланс. Індикатор Балансу на тестовий (безкоштовний) період відображає невитрачені ліміти. Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Індикатор Балансу на платний період відображає статистику балансу за останні кілька днів.Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Перейшовши в розділ Статистика клієнт може:

  • Переглядати статистику камер за попередній день у вигляді таблиці.
    При кліці по рядку таблиці відкриється інформація про трафік конкретної камери за останні три доби за годинами;
  • Перегляд статистики за останній місяць у вигляді графіка;
  • Інформація оновлюється з 10-хвилинним інтервалом.

Хмарний сервіс «Cambat» — керівництво по застосуванню

Щоб більш наочно ознайомитись з нашим сервісом Ви можете підключити камери безкоштовно. Тестовий режим дозволить Вам на практиці скористатися всіма можливостями хмарного сервісу «Cambat». Детальну інформацію можна знайти в розділі Довідка або зв’язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним способом. Наша контактна інформація розташована на сайті http://cambat.ru. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!