Honor витіснив xiaomi і тріумфально увійшов трійку найбільших виробників смартфонів в китаї

0
16

Китайський бренд honor увірвався в трійку найбільших постачальників розумних телефонів на домашньому для себе ринку. Не в останню чергу за рахунок популярності моделей honor 50 і 50 pro.

Що відомо

Вперше про успіхи honor в «новому житті» заговорили ще на початку осені. Тоді з’явився дивний звіт cinho review, в якому говорилося, що компанія посіла третє місце за підсумками другого кварталу 2021 року. Але ніяких конкретних цифр по honor не було опубліковано.

Тепер же все серйозніше. Даними поділилося аналітичне агентство counterpoint research. За новою інформацією, частка honor за підсумками третього кварталу склала 15%. Для порівняння, xiaomi і apple, які увійшли в топ-5, захопили 14% і 13% ринку відповідно.

Лідирує компанія vivo з часткою 23%. Найбільш продавані моделі-s10 / s10 pro, y32s і y52s. П’яту частину ринку смартфонів піднебесної контролює oppo. Найбільшою популярністю користуються reno 6, a55 і a93. Перша компанія збільшила свою частку на 6%, а поставки – на 21% в порівнянні з минулим роком. Друга-на 5% і 26% відповідно. У порівнянні з минулим роком ринок скоротився на 9%.