Intel бореться з нестачею робочої сили, наймаючи на роботу студентів

0
17

Intel вже оголосила про плани витратити 20 мільярдів доларів на розширення своїх виробничих потужностей в сша, але існуючі підприємства корпорації вже відчувають нестачу робочої сили. Це змушує її набирати студентів і намагатися залучити нових співробітників за допомогою телевізійної реклами під час спортивних трансляцій.

Виробничі підприємства intel забезпечують роботою навіть тих, хто щойно закінчив школу. За словами представників компанії, які наводить джерело, тільки 10% співробітників intel в орегоні мають вчений ступінь, а всього в компанії працює 21 000 місцевих жителів, що робить її найбільшим корпоративним роботодавцем в регіоні.

Зростання виробництва комплектуючих в умовах дефіциту призвів до того, що intel почала відчувати брак кадрів і тепер буквально набирає навіть студентів першого курсу. За словами представників місцевого університету, корпорація готова наймати сотню студентів щотижня. Аналогічну ситуацію можна спостерігати на підприємствах компанії lam research, що виробляє технологічне обладнання для напівпровідникової промисловості.

На відміну від сектора послуг, напівпровідникова промисловість мало постраждала від пандемії. Зараз вона залучає працівників з інших сфер діяльності, посилюючи дефіцит робочої сили на всьому ринку праці сша. Водії, офіціанти і кур’єри в пошуках кращого життя кидають свої звичні заняття, часто створюючи проблеми з інфраструктурою через брак персоналу.