Інтелектуальне відеоспостереження

0
93

У цій статті мова піде про ip відеоспостереження з інтелектуальними можливостями. Існує безліч додаткових функцій, які роблять систему відеоспостереження максимально зручною і багатофункціональною. При використанні звичайних систем відеоспостереження для того, щоб знайти необхідний фрагмент інформації серед всіх відеозаписів в архіві можна відсортувати дані, наприклад, по даті, по каналу. Проте, такий спосіб досить тривалий за часом. Відповідно, чим більше відео зберігається в архіві, тим довше цей процес буде тривати. Для того, щоб спростити процес пошуку, розроблені додаткові фільтри. Ми розглянемо деякі можливості спеціалізованого ПЗ, які розроблені для ip відеоспостереження. З їх допомогою можна виключити до 90% непотрібної інформації.

Отже, модуль розпізнавання осіб. Як це працює? В архів з відеозаписами вноситься інформація про дату та час, потім відбувається пошук. На екрані будуть показані всі особи, які потрапили в кадр камер відеоспостереження. При виборі особи конкретної людини відбувається перехід до перегляду певної ділянки відеозапису, де воно було задіяно.

Модуль інтерактивного пошуку і «перехоплення» об’єктів. Пошук потрібного об’єкта можна провести з використанням різних параметрів, наприклад, можна вибрати колір одягу людини, кадри з яким необхідно знайти на відеозаписі. Ще, як варіант, можна використовувати фотографію людини для пошуку.

Також для пошуку певного об’єкта на записі можна визначити пропорції й розмір. Ще однією доступною функцією пошуку інформації в інтелектуальній системі відеоспостереження буде пошук по положенню в кадрі. Відстеження щодо переміщення об’єктів — цей модуль дає можливість визначити об’єкт, який рухається за вказаним напрямом або при переході через встановлену лінію. Крім перерахованих можливостей, існують ще деякі функції, які здатні забезпечити максимальну зручність використання систем відеоспостереження та пошуку необхідної інформації серед архівних записів.