IP камера онлайн і відеоспостереження

0
260

Використання всесвітньої павутини стало широко поширене не тільки в нашому повсякденному житті, але й знайшло своє застосування в таких важливих питаннях, як забезпечення безпеки. Яскравий приклад — це системи відеоспостереження, працюють з використання інтернет з’єднання. IP камери відеоспостереження можуть передавати зображення з будь-якої точки світу на персональний комп’ютер. В даний час віддалене відеоспостереження використовується для забезпечення безпеки на різних об’єктах: житлові приміщення, офіси, виробничі підприємства. Такі технології дають можливість тримати все під контролем, не перебуваючи на об’єкті.

Система віддаленого відеоспостереження в своїй роботі виконує наступні функції:

  • приймає дані з камер відеоспостереження;
  • виробляє обробку отриманої інформації;
  • здійснює запис даних.

Основною відмінною характеристикою системи онлайн відеоспостереження є можливість віддаленого управління з використання дротового або Wi-Fi мережі. Користувач може переглядати зображення з камер в онлайн режимі, а також всі записи, що зберігаються в архіві. Для того, щоб керувати системою або переглядати дані з камер відеоспостереження користувач може використовувати мобільні пристрої, домашній комп’ютер або ноутбук.

Зрозуміло, при побудові системи віддаленого відеоспостереження, як і звичайної, основним питанням є вибір обладнання. Підбір ip камери не є винятком. Не секрет, що не існує універсальних камер відеоспостереження, які можна використовувати в системі на будь-якому об’єкті. Підбір обладнання здійснюється індивідуально, грунтуючись на характеристиках об’єкта, метою створення системи відеоспостереження, завдання, які будуть поставлені перед обладнанням, а також фінансові можливості користувача.

Існує варіант з мінімальним набором необхідного обладнання. Мова йде про використання хмарного сервісу. Для побудови системи хмарного відеоспостереження користувачеві необхідно мати тільки ip камеру відеоспостереження (кілька камер) і підключення до інтернету. Зберігання всіх відеозаписів буде відбуватися в хмарному сховищі, доступ до якої, як і до камер, буде можливий в будь-який час доби і з будь-якого пристрою. Універсальний хмарний сервіс Cambat не обмежує користувача у виборі обладнання. З хмарним сервісом Cambat сумісні майже се камери відеоспостереження. Крім того, користувач самостійно вибирає термін зберігання відеозаписів, а при необхідності може його в будь-який момент змінити. З допомогою таких сучасних технологій користувач може без будь-яких труднощів організувати повноцінну систему відеоспостереження, яка буде відрізнятися зручністю і простотою використання.