IP підключення відеореєстратора

0
140

Установка системи відеоспостереження, як засобу підвищення рівня безпеки на об’єкті, стає все більш популярною. Власники об’єктів різних сфер діяльності намагаються заздалегідь убезпечити майно, щоб надалі крадіжки або будь-які інші ситуації не призвели до великих фінансових втрат.

В даний час на ринку відеоспостереження представлений дуже широкий вибір обладнання. Так як пристрої підбираються індивідуально для кожного об’єкта, враховуючи умови експлуатації відеосистеми, побажання і фінансові можливості замовника, то обладнання може істотно відрізнятися за технічними параметрами та вартості. Але в цілому, що стосується типу системи відеоспостереження, то більшою мірою користувачі воліють використання ip відеоспостереження. Аналогові пристрої вже не настільки популярні. IP обладнання має масу переваг, що і приваблює користувачів.

Системи відеоспостереження можуть бути побудовані різними способами. Це може бути відеосистема на підставі хмарного сервісу, де немає необхідності ні в якому іншому обладнанні, крім ip відеокамери. Якщо ж на об’єкті встановлюється стандартна відеосистема, то до її складу входитиме відеореєстратор. Сучасні ip відеореєстратори роблять можливим підключення одночасно більше 10 камер, що забезпечує більш оперативний процес відеоспостереження.

Для того, щоб самостійно виконати установку ip видеорегисторатора, необхідно пройти кілька простих етапів:

  • Підключити відеокамери. Тут не повинно виникнути яких-небудь складнощів. Практично всі сучасні пристрої підтримують функцію PlugNplay, тому треба лише з’єднати штекер камери з одним з мережевих портів пристрою.
  • Потрібно провести обжимку кабелю підключення Cross over коннектор RJ-45 і виконати підключення відеореєстратора з комп’ютером.
  • Налаштування обладнання. Для цього будуть потрібні в інструкції до обладнання знайти реєстраційні дані та ввести їх в налаштуваннях локального мережевого підключення комп’ютера.
  • Процес підключення зовсім не складний, тому без особливих труднощів таке з’єднання можна виконати самостійно, що дозволить заощадити кошти на звернення до фахівців. Крім того, виробники докладно розписують етапи виконання робіт в інструкціях до пристроїв, які послужать хорошим помічник у цьому процесі.