IP-відеосервер для системи відеоспостереження

0
181

IP-відеосервер — це обладнання, яке включається до складу системи відеоспостереження, заснованої на ip відеокамерах. Такий пристрій має спеціальне ПЗ, яке використовується для обробки та аналізу відеосигналу, отриманого з відеокамер. Крім того, його функція полягає у передачі відеопотоку з мереж Internet, Intranet і Ethernet. Зображення, що надходить з відеокамер можна переглядати в онлайн режимі, а також у архівному вигляді. Саме такий пристрій, як відеосервер дозволяє зробити систему відеоспостереження багатофункціональною. З його допомогою можна застосовувати інтелектуальні функції системи: розпізнавання осіб, виявлення руху та інше.

Основна характеристика відеосервера полягає в кількості кадрів, які він зможе обробити за секунду, а також у кількості відеопристроїв, що підключаються до нього. Якщо мова йде про великому об’єкті, де для охорони потрібна установка масштабної відеосистеми, то, зрозуміло, чим більше камер відеоспостереження зможе обробляти один сервер, тим менше знадобиться фінансових вкладень в побудову цієї системи.

В даний час на ринку відеоспостереження представлено безліч обладнання. Найдорожче обладнання, яке тільки існує, здатне здійснити підключення не більше десяти 5-ти мегапіксельних камер відеоспостереження, з виконанням відеозапису. Так як придбати таке обладнання — це досить великі витрати і не всі організації можуть собі це дозволити, то можна взяти в оренду відеосервер, що також зараз користується популярністю. Такий спосіб дає можливість мати не лише основну відеосистему, а й додаткову для дублювання інформації.

У використанні такого способу побудови системи IP-відеоспостереження є певні переваги:

  • Зручність використання. Користувач отримує готову до використання системи відеоспостереження, що не вимагає придбання додаткового обладнання та виконання будь-яких налаштувань.
  • Вигідні умови. Як правило, подібні компанії надають безліч тарифів, з яких користувач може підібрати найбільш підходящий. Крім того, часто існує пробний період без внесення оплати.
  • Віддалений доступ. За допомогою IP-відеосервери користувач має доступ до камер відеоспостереження, їх налаштувань з будь-якого зручного пристрою.
  • У користувача є можливість додатково підключити будь-яку камеру відеоспостереження, якщо вона підтримує RTSP протокол та інші можливості.
  • IP-системи відеоспостереження успішно справляються із забезпеченням контролю та безпеки на об’єктах однієї організації, розподілених на широкій території. Це не тільки робить ip камери відеоспостереження вболіваємо кращим обладнанням для організації системи відеоспостереження на будь-якому об’єкті.