IP — відеоспостереження для офісу

5-27-2020

Дана система IP відеоспостереження є найсучаснішим рішенням отримання цифрового зображення високої якості. Система є самодостатньою, і навантаження на обладнання не зростає від великої кількості одночасних онлайн переглядів. Особливістю системи є незалежне з’єднання відеокамер і реєстратора в комп’ютерну мережу, що дозволяє здійснити віддалене підключення і перегляд до реєстратора, так і до кожної окремої камері з будь-якої точки в інтернеті. Налаштування камер і реєстратора аналогічна налаштування будь-якого іншого IP пристрою в комп’ютерній мережі. Використовуючи підключення до маршрутизатора або комутатора ми фактично не обмежені відстанню установки наших камер один від одного. Дана система є більш якісним, але і більш дорогим рішенням порівняно з форматом AHD.Також хочемо вам порекомендувати kratos-systems.com/videonablyudenie

Система підходить для установки в будь-якому приміщенні з масштабованим кількістю обладнання при наявності звичайної комп’ютерної мережі або при її побудові. Ця система складається із 8 камер спостереження. Дві камери мають змінне фокусна відстань, їх можна встановити в офісі або будь-якому іншому підсобному приміщенні або території. Ця система є зручним рішенням відеоконтролю вашого підприємства, офісу та прилеглої території.

Можлива реалізація системи як закритого типу (у локальній мережі), так і з підключенням до інтернету та подальшого перегляду прямої трансляції камер і раніше записаного архіву з будь-якої точки світу.

Для реалізації системи необхідно наступне обладнання:

  • Відеореєстратор — Lux DVR IP 16-FX3 розрахований на запис відео з 16 камер відеоспостереження високого дозволу.
  • Відео камери (6 шт.) — LuxCam IP-LDA-S130/3,6 IP відеокамери високого дозволу.
  • Відео камери (2 шт.) — LuxCam IP-LBA-S130/2,8-12 IP відеокамери високого дозволу.
  • Жорсткий диск Western Digital 2Тб PURX пам’ять, на яку реєстратор зберігає записи з відеокамер.
  • Блоки живлення (4шт.) — Arny Power 1202 джерело живлення 12В для камер спостереження.
  • Кабель вита пара — вита пара UTP кабель для передачі відео сигналу з камери на роутер або відеореєстратор.
  • Монітор підключається до відеореєстратора для візуального перегляду відео реального часу і архіву (купується окремо).
  • Router — будь комутаційне пристрій комп’ютерної мережі (комутатор, маршрутизатор) з фізичною можливістю підключення IP пристроїв за допомогою роз’ємів RJ-45 (звичайний інтернет роз’єм). Купується окремо.

Установка і налаштування системи відеоспостереження повинна бути проведена кваліфікованими фахівцями.