IP відеоспостереження: інноваційне обладнання

0
104

Складно не помітити, що останнім часом активно почали користуватися попитом саме цифрові системи відеоспостереження. Завдяки цифровим пристроям користувач може отримати зображення хорошої якості, але є й безліч обмежень у функціональності цих пристроїв. Для того, щоб система відеоспостереження була здатна виконувати безліч функцій і справлятися з різними завданнями, було розроблено ip обладнання для систем відеоспостереження.

Головною відмінністю мережевих камер відеоспостереження від звичайних можна назвати їх здатність не тільки вести відеозапис і оцифровувати зображення, але і виконувати його передачу по мережі. Мережеві пристрої є досить серйозним обладнанням, що дозволяє вивести організацію систем відеоспостереження на новий рівень.

У чому головні плюси використання мережевих камер відеоспостереження? В першу чергу, відсутні обмеження у їх розташуванні на об’єкті. Підключення до віртуального простору можна здійснити завдяки дротяного або бездротового адаптера, модему. Очевидною перевагою мережевих відеокамер також є їх здатність виконувати передачу інформації по мережі в короткі терміни, без допомоги додаткових пристроїв. Ну і, нарешті, сама цікава можливість — віддалений доступ до перегляду камер відеоспостереження. Користувач може з будь-якої точки земної кулі мати доступ і до архіву, і онлайн перегляду, що дозволить цілодобово бути в курсі всього, що відбувається на об’єкті, що охороняється.

Багато хто помилково вважають, що нові технології вимагають великої кількості витрат, а тому простіше використовувати всім давно відоме аналогове обладнання. У багатьох випадках витрати на ip систему відеоспостереження складають стільки ж, як і при установці аналогового обладнання, а в деяких випадках навіть дешевше. Для створення ip-системи відеоспостереження потрібно придбати тільки камери відеоспостереження, чого не скажеш про аналогові системи, для яких знадобитися ще безліч додаткового обладнання.