IP відеоспостереження на особливо важливих обєктах

0
154

Деякі користувачі, давно застосовують аналогове обладнання в своїх системах відеоспостереження, часто вважають, що вартість ip-пристроїв в даний час ще дуже висока, а світлочутливість камер поступається аналоговим. Але, як правило, якщо планується встановлювати систему відеоспостереження на великому об’єкті, то аналогове обладнання для цього не розглядається.

Якщо система відеоспостереження встановлюється на таких важливих об’єктах, як банківські установи, державні організації та інші соціально важливі об’єкти, то, в першу чергу, звертається увага на якість зображення, яке буде передаватися камерами відеоспостереження. Зрозуміло, ip-камери відеоспостереження для таких задач є найбільш відповідним обладнанням. Вони дають можливість користувачеві мати деталізоване зображення, фіксувати обличчя людей, що потрапили в огляд відеокамери, номери транспортних засобів. Всі ці можливості можуть зіграти істотну роль у виконанні системою відеоспостереження своїх охоронних функцій. Також варто враховувати інтелектуальні можливості систем відеоспостереження, заснованих на ip-обладнанні.

Одним з найголовніших вимог, які пред’являються системам відеоспостереження, є надійність. Під цим мається на увазі і захист системи відеоспостереження від протиправного доступу зловмисників. Якщо ip-система відеоспостереження спроектована правильно, то користувачам не варто турбуватися про можливості її злому. Сучасні технології здатні забезпечити безпеку систем відеоспостереження на високому рівні.

В даний час використання ip-обладнання для систем відеоспостереження на особливо важливих об’єктах, незважаючи на те, що їх вартість все ж перевищує вартість аналогового обладнання і існують певні технічні обмеження, є найефективнішим варіантом. Функціональні можливості, які надають такі пристрої користувачеві, значною мірою покривають витрати і ризики у разі виникнення будь-якої події.