IP відеоспостереження в сучасному світі

0
156

Двадцять перше століття — час впровадження нових технологій. Зараз важко уявити наше повсякденне життя без глобальної мережі інтернет. Ми можемо бути в курсі всіх подій, які відбуваються в різних куточках земної кулі, будь то крайні простори Аляски чи найбільший місто Австралії Сідней. Дізнатися всю необхідну інформацію ми можемо не виходячи з власного будинку.

Такий стрімкий розвиток не обійшло стороною і системи відеоспостереження. Ця сфера технологій-одна з тих, які досить часто радують нас різними новинками. Також стали поширюватися серед користувачів IP відеокамери, які зараз дуже широко використовуються в сучасному світі відеоспостереження. Такі камери здатні передати картинку з будь-якої точки світу на Ваш комп’ютер. Отже, давайте розглянемо детальніше, чим же відрізняються IP відеокамери від їх попередників аналогових камер і чому варто віддати перевагу.

Основною перевагою використання систем ip відеоспостереження є високий дозвіл відеозображення. Аналогові відеокамери можуть передати зображення всього лише 720 х 576 пікселів, а от c новітніми ip-відеокамерами Ви вже зможете похвалитися картинкою з роздільною здатністю навіть у 2560 x 1920 пікселів, що відповідає 5Мп.

Система підключення ip-відеокамер до мережі Інтернет досить проста. Для работи Вам потрібно всього лише один кабель. Ви зможете передавати відеосигнал і дані. Якщо Ви вирішили додати кілька нових камер до своєї системи відеоспостереження, то з ip обладнанням у Вас це не займе багато часу, а також не потребує великих фінансових витрат. Вам всього лише потрібно буде провести кілька кабелів і включити камери. А ось при використанні аналогового відеоспостереження Вам потрібно буде докупити чимало додаткового обладнання: відеореєстратори, блоки живлення, приймально-передавачі.

Виходячи з цього, не важко буде підрахувати у скільки обійдеться установка системи аналогового відеоспостереження, яка, на перший погляд, так манить своєю дешевизною. Насправді загальна вартість установки обладнання може в рази перевищити системи з ip-відеокамерами. При цьому для підключення ip-відеокамер нам знадобитися лише наявність харчування та доступ до мережі інтернет. І це тільки основні переваги ip відеокамер, які все таки змушують задуматися про вибір між аналоговими та ip системами відеоспостереження.

Також в даний час існує величезна кількість додаткових функцій та сервісів, які можна використовувати для систем відеоспостереження. Вони можуть зробити систему безпеки набагато зручніше у використанні, відкрити масу нових можливостей для користувача. Основними складовими, якими повинна володіти система відеоспостереження у сучасному світі, є: висока якість зображення, функціональність, гнучкість і безпеку.

Світ відеотехнологій постійно вдосконалюється. Наша команда «Cambat» завжди йде в ногу з часом. З кожним разом ми намагаємося стати досконалішим. У нашому блозі ми познайомимо Вас з багатьма цікавими фішками зі світу відеоспостереження, а також представимо Вашій увазі сервіс і послуги нашої компанії, які, сподіваємося, не залишаться без уваги.