Камери прихованого відеоспостереження

0
48

В реаліях сучасного світу нам доводиться використовувати всі можливі методи для забезпечення безпеки в тій чи іншій сфері. Без всякого сумніву, розвиток відеотехнологій стрімко крокує вперед, але і зловмисники не дрімають. Забезпечити високий рівень безпеки і повний контроль за тим, що відбувається допоможуть мініатюрні камери відеоспостереження, за допомогою яких можна побудувати повноцінну систему безпеки, не привертаючи уваги широкого.

Камери прихованого відеоспостереження являють собою повноцінне обладнання для відеоспостереження, тільки в зменшеному розмірі. Вони можуть бути використані як для внутрішнього, так і для зовнішнього забезпечення безпеки. На сьогоднішній день досить складно в Росії знайти виробника камер прихованого відеоспостереження. Це пов’язано з тим, що для складання таких камер необхідно мати спеціальну ліцензію. Тому, як правило, таке обладнання вже в готовому вигляді замовляється на спеціалізованих сайтах.

Камери, призначені для прихованого відеоспостереження, мають дуже компактний циліндричний, конусний або квадратний корпус. Такі камери оснащені спеціальним об’єктивом, діаметр якого становить менше одного міліметра. Для прихованого відеоспостереження хКамери прихованого відеоспостереженнягаразд можуть підійти камери з роздільною здатністю 1-2 Мп і підтримкою звуку. Такі камери зберігають отримані відеозапису на вбудовану SD карту. Міні камери можна встановити в різних місцях: в стелі, стінах або меблів. Такі камери не помітні для присутніх навколо людей. Процес встановлення прихованих камер більш складний, але у використанні такі камери не викликають ніяких проблем.

В наш час приховані камери відеоспостереження вже не є щось зі світу фантастики. Таке обладнання має досить багато сфер застосування. Про це також говорить велика різноманітність варіантів міні камер, які можна придбати без особливих зусиль.