Камери відеоспостереження для офісу

0
69

Коли мова заходить про системи відеоспостереження, то, як правило, у більшості людей в голові відразу виникає картина складної системи з охоронним постом для оператора, великою кількістю різноманітного відеообладнання, підключеного за допомогою довгих кабельних з’єднань. Так як ми живемо у час розвинених технологій, то сучасна техніка дає нам абсолютно нові можливості в області відеоспостереження.

Сучасне обладнання для відеосистем дозволяє побудувати систему відеоспостереження при мінімальному наборі обладнання. Такі пристрої з легкістю знаходять своє застосування для спостереження за різними об’єктами. Особливо популярні такі системи відеоспостереження для контролю за такими об’єктами, як офісні приміщення, коли керівництво при мінімальних фінансових і трудових витратах може легко контролювати все, що відбувається.

Пристрої, які забезпечують побудова таких систем відеоспостереження — це ip-відеокамери. На сьогоднішній день існують бездротові wi-fi камери відеоспостереження, для підключення яких немає потреби в дротяних з’єднаннях крім харчування. Існує безліч фірм-виробників, які випускають подібні відеокамери. Такі камери відеоспостереження виготовлені в маленькому корпусі мають досить естетичний зовнішній вигляд, а, крім цього, мають різні функціональні можливості, які можуть забезпечити ефективне відеоспостереження в офісі. IP відеокамери ще мають деякі переваги: камера має досить маленький вагу і може бути легко встановлена на відповідній поверхні, при цьому абсолютно не зіпсує інтер’єр.

Камери відеоспостереження для офісуПомилково вважати, що з-за маленько розміру така камера за своїми характеристиками буде поступатися інших відеопристроїв. Існують досить функціональні камери, які здатні забезпечити якість зображення на високому рівні не тільки вдень, але і в нічний час доби. Зрозуміло, такі відеокамери не призначені для використання їх поза приміщення, так як не оснащені захисним корпусом. Для вуличного відеоспостереження є спеціальні антивандальні та обладнані термокожухами відеокамери.

Сучасні компактні ip-камери відеоспостереження є повноцінним пристроєм для побудови систем відеоспостереження, які дуже часто застосовуються на таких об’єктах, як офісні приміщення, банки, вокзали та ін Використання такого обладнання несе для користувача безліч позитивних моментів:

  • доступність — вартість таких відеокамер значно нижче, ніж пристроїв в інших форм-факторах;
  • легкість установки — простий монтаж такого обладнання не вимагає великих витрат;
  • виключено використання великої кількості проводів;
  • легко підходять до будь-якого інтер’єру;
  • практично всі камери мають безліч різноманітних функцій;
  • можливість віддаленого доступу до камери відеоспостереження з будь-якого пристрою.

Загалом, подібна ip-відеокамера є оптимальним рішенням для створення системи відеоспостереження на такому об’єкті, як офісне приміщення. Невеликі вкладення в покупку відеокамери дозволять керівникові максимально контролювати трудову діяльність співробітників, а тим самим ефективність діяльності організації.