Камери відеоспостереження на обєкті — контроль і безпека

0
192

Установка системи відеоспостереження є якісним інструментом забезпечення безпеки на об’єкті. Використовуючи камери відеоспостереження, користувач зможе отримати максимально можливу інформацію про події на території об’єкта, де ведеться спостереження. Керівництву будь-якої організації відеокамери дають можливість своєчасно зафіксувати будь-які протизаконні дії, а також просто контролювати діяльність співробітників і, наприклад, за допомогою цієї інформації оцінити ефективність їх роботи.

Звичайно ж, установка камер відеоспостереження не робиться в два рахунки. Створення системи відеоспостереження складається не з одного етапу. Весь процес починається з створення проекту системи, розрахунку вартості обладнання і робіт. Зрозуміло, в процесі враховуються всі побажання замовника, особливості об’єкта та завдання, які покладені на цю систему. Якщо установкою системи відеоспостереження займається спеціалізована компанія, то наступним кроком буде обговорення проекту, внесення будь-яких змін, а після його затвердження. Після цього встановлюються терміни виконання робіт.

Для того, щоб правильно визначитися з обладнанням і варіантом побудови системи відеоспостереження, розглядаються основні питання:

  • в першу чергу встановлюється мета даного проекту. Зрозуміло, що камери відеоспостереження встановлюються для забезпечення захисту інформації на об’єкті, але слід співвіднести витрати на систему і цінність об’єкта. Потрібно розрахувати доцільність покупки і установки того чи іншого обладнання. Можливо, в одному випадку для ведення спостереження буде достатньо двох камер, підключених до хмарного сервісу відеоспостереження, а в іншому буде потрібна складна система з набором різного обладнання.
  • необхідно достатньо уваги приділити саме організації системи відеоспостереження. У це поняття включається і розташування обладнання, його кількість, спосіб і час зберігання архіву.
  • крім того, слід визначитися необхідно приховане відеоспостереження;
  • обов’язково варто вирішити питання з зберіганням інформації, яке обладнання буде використовуватися для запису, а, можливо, розглянути сучасний підхід — хмарний сервіс відеоспостереження. Такий варіант не вимагає придбання великого набору обладнання, потрібні тільки ip камери відеоспостереження та інтернет підключення.
  • у тому випадку, якщо планується організація місця для моніторингу оператора, то монітор краще використовувати з більш високою роздільною здатністю, ніж у камери відеоспостереження.

В цілому, при грамотному підході можна організувати досить функціональну систему відеоспостереження, яка буде відповідати всім вимогам замовника та успішно справлятися з поставленими завданнями. В залежності від об’єкта і мети, система відеоспостереження може бути представлена різним набором обладнання, мають різноманітні технічні характеристики.